Nový Smokovec / Slovensko : Lyžovanie na Slovensku lyžiarske strediská Slovensko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie na Slovensku - všetky lyžiarske strediská na jednom mieste

first-minute zľava

Nový Smokovec

Osada Nový Smokovec je známa ako kúpeľné a liečebné centrum pre dýchacie ochorenia. Zároveň svojou polohou poskytuje výhodné možnosti ubytovania pre aktívnych návštevníkov zimných Tatier so záujmom lyžovania na Hrebienku, alebo v neďalekej Tatranskej Lomnici, kde sú možnosti rekreačného lyžovania na upravených zjazdovkách aj skialpinizmu.

Ubytovanie Nový Smokovec

Kúpeľný hotel PALACE GRAND

Kúpeľný hotel PALACE GRAND

Hotel Palace Grand je jednou z budov areálu kúpeľov Kúpele Nový Smokovec (liečenej indikácie: netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, niektoré choroby z povolania a časť duševných chorôb). Nachádza sa priamo v centre obce Nový Smokovec, ktorá je vzdialená približne 10 km od okresného mesta Poprad. Vlastný areál kúpeľov je zároveň prírodnou galériou množstvo sôch, ktoré zaposledních šesť rokov vytvorili sochári v rámci sympózií Umelci Tatrám.

Kúpeľný hotel BRANISKO

Kúpeľný hotel BRANISKO

Hotel Branisko je jednou z budov areálu kúpeľov Kúpele Nový Smokovec (liečenej indikácie: netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, niektoré choroby z povolania a časť duševných chorôb). Nachádza sa priamo v centre obce Nový Smokovec, ktorá je vzdialená približne 10 km od okresného mesta Poprad. Vlastný areál kúpeľov je zároveň prírodnou galériou množstvo sôch, ktoré zaposledních šesť rokov vytvorili sochári v rámci sympózií Umelci Tatrám.

Kúpeľný hotel PALACE

Kúpeľný hotel PALACE

Zrekonštruovaný kúpeľný hotel Palace je jednou z budov areálu kúpeľov Kúpele Nový Smokovec (liečenej indikácie: netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, niektoré choroby z povolania a časť duševných chorôb). Nachádza sa priamo v centre obce Nový Smokovec, ktorá je vzdialená približne 10 km od okresného mesta Poprad.

Lyžiarske stredisko Nový Smokovec

Nadmorská výška: ___, sezóna: ___, zasnežovanie: ___
Zjazdovky celkom: ___, ľahké: ___, stredne ťažké: ___, ťažké: ___
Lanovky celkom: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabínky: ___, skibus: ___
Skipas (6dní): ___

Lyžovanie Nový Smokovec

ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská na Slovensku – Lyžovanie Slovensko.