Kranjska Gora / Kranjska Gora / Slovinsko : lyžovanie v Slovinsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Slovinsku - Vogel, Maribor, Kranjska Gora ......

first-minute zľava

Kranjska Gora > Kranjska Gora

Suite Hotel KLASS ****

Suite Hotel KLASS ****

Moderný hotel s dobrou dostupnosťou zjazdoviek, vhodný pre organizovanie firemných aj rodinných akcií.
Suite Hotel Klass sa nachádza v pokojnej lokalite uprostred prírody v meste Kranjska Gora.

Aparthotel VIJOLICA ***

Aparthotel VIJOLICA ***

Pohodlný aparthotel hneď vedľa zjazdoviek vhodný pre rodiny s malými deťmi.
Aparthotel Violica sa nachádza na úpätí zjazdoviek v srdci Julských Álp v dedine Kranjska Gora, ktorá je v zime hostiteľkou svetového pohára v alpskom lyžovaní. Sú tu reštaurácie, hostince, malé bary, wellness a kasíno. Ljubljana 89km.

Hotel LEK ****

Hotel LEK ****

Hotel v štýle horskej chaty v krásnej prírode s možnosťou relaxácie po lyžovaní vo wellness, je vhodný aj pre organizovanie firemných akcií.
Hotel Lek leží v horskej obci Kranjska Gora v nadmorskej výške 810m. Hotel je umiestnený na okraji národného parku Triglav, neďaleko od jazera Clear, v hraničnom bode troch krajín, Slovinska, Rakúska a Talianska. V obci je banka, pošta, lekáreň, zdravotnícke stredisko, požičovňa lyží, obchod cca 250m od hotela.

Hotel KOMPAS ****

Hotel KOMPAS ****

Hotel s dobrou dostupnosťou zjazdoviek s wellness, vhodný pre rodinnú dovolenku aj pre organizovanie firemných akcií.
Hotel Kompas leží na úpätí zjazdoviek v centre dediny Kranjska Gora, ktorá sa nachádza v hornej časti údolia rieky Sávy v hraničnom bode troch krajín, Slovinska, Rakúska a Talianska. V centre sú reštaurácie, hostince, malé bary. Ljubljana 89km.

RAMADA RESORT ****

RAMADA RESORT ****

Komplex hneď vedľa zjazdoviek s wellness a preskleným vodným parkom, ideálne pre rodiny s deťmi a tiež organizovanie konferencií a firemných akcií.
Rezort Ramada leží v dedine Kranjska Gora, ktorá sa nachádza v hornej časti údolia rieky Sávy v hraničnom bode troch krajín, Slovinska, Rakúska a Talianska. Centrum je vzdialené 100m, sú tu reštaurácie, hostince, malé bary. Ljubljana 89km.

Hotel ALPINA ***

Hotel ALPINA ***

Hotel vedľa zjazdoviek so saunovým centrom, vhodný pre rodinnú dovolenku s deťmi.
Hotel Alpina leží v horskej dedine Kranjska Gora, ktorá sa nachádza v hornej časti údolia rieky Sávy v hraničnom bode troch krajín, Slovinska, Rakúska a Talianska asi 3 minúty chôdze od centra, kde sú reštaurácie, hostince, malé bary.

Hotel MIKLIČ ***

Hotel MIKLIČ ***

Rodinný hotel vedľa zjazdovky pre pokojnú a relaxačnú dovolenku.
Hotel Miklic leží v horskej obci Kranjska Gora v nadmorskej výške 810m na úpätí hory Vitranc v hraničnom bode troch krajín, Slovinska, Rakúska a Talianska. V obci je banka, pošta, lekáreň, zdravotnícke stredisko, požičovňa lyží, obchod.