Krvavec / Slovinsko : lyžovanie v Slovinsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Slovinsku - Vogel, Maribor, Kranjska Gora ......

first-minute zľava

Krvavec

Lyžiarske stredisko Krvavec ponúka dokonalý zimný zážitok, 30 km výborne upravené zjazdovky všetkých obtiažností, snowpark a après-ski zábavu. K dispozícii je lyžiarska škola, požičovňa a servis lyžiarskeho výstroja, snowpark pre začiatočníkov aj zdatných lyžiarov, detský pásový vlek a kolotoč, trať s elektronickou časomierou, nočné sánkovanie, technický sneh, freeride v riedkom lesnom poraste.

Ubytovanie Krvavec

Hotel KRVAVEC ***

Hotel KRVAVEC ***

Moderný hotel v alpskom štýle priamo pri zjazdoviek s wellness centrom.
Hotel Krvavec je najvyššie umiestnený hotel v Slovinsku, nachádza sa na populárnom kopci Krvavec v blízkosti obce Cerklje na Gorenjskem vo výške 1600 m nad morom v prednej časti zjazdoviek, Ljublana 25km.

Hotel SILVESTER ***

Hotel SILVESTER ***

Hotel v krásnom prostredí s wellness vhodný pre malé i veľké skupiny.
Hotel Silvester sa nachádza v obci Cerklje na Gorenjskem, časti Vopovlje, 3km od letiska Ljubljana Brnik, 20 minút jazdy autom do centra mesta Krvavec.

Lyžiarske stredisko Krvavec

Jedno z najlepších zimných stredísk v Slovinsku, lyžiarske stredisko Krvavec (1.450 - 1.970 m n.m.) sa nachádza iba 25 km od hlavného mesta Ljubljany (medzinárodné letecké spojenie). Ponuka zjazdoviek celkom 30 km, z toho je väčšina (15 km) červených tratí, ktoré poskytnú perfektnú lyžovačku športovo založeným lyžiarom. Kvalitná úprava zjazdoviek. Milovníkom freestyle slúži 800 m dlhý Snowpark, ktorý má 6 skokov asi desať zábradlí. Après-ski priamo v reštauráciách na svahoch lyžiarskeho strediska. K dispozícii je lyžiarska škola, lyžiarski inštruktori, požičovňa a servis lyžiarskeho výstroja, zóna pre začiatočníkov a trať s časomierou, detský park a kolotoč, nočné sánkovanie, bicyklovanie na snehu a iné aktivity. Zimná dovolenka pre rodiny za výhodné ceny.

Nadmorská výška: 1.450 – 1.971 mn.m., sezóna: 12.12. - 01.05., zasnežovanie: 95%
Zjazdovky: celkom: 29 km, ľahké: 7 km, stredné: 15 km, ťažké: 7 km
Lanovky: celkom: 11, vleky: 3, sedačky: 7, kabínky: 1, skibus: áno
Skipas: Krvavec (6 dní) € 154,00

Lyžovanie Krvavec

Športový charakter lyžovania Krvavec zaručujú početné červené a čierne zjazdovky. Pre začiatočníkov je určených 7 km modrých tratí, 15 km stredne náročných zjazdoviek a 7 km čiernych sú pre lepších lyžiarov. Krvavec patrí k najvyššie položeným strediskám v Slovinsku. Výborné snehové podmienky ešte zaisťuje umelé zasnežovanie takmer v celej dĺžke zjazdoviek. Zjazd do údolia nie je udržiavaný. Najdlhšia zjazdovka modrá č10+7.

Ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Slovinsku – Lyžovanie Slovinsko.