4 Vallées / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap 4 ValléesSkipass 4 Vallées

4 Vallées

Veysonnaz, Nendaz, Verbier ponúka 330 km kvalitných zjazdoviek, nespočetné terény pre jazdu v neupravenom snehu, lyžovanie bez čakania zabezpečuje 100 moderných lanoviek a vlekov, zárukou snehu je nadmorská výška a umelé zasnežovanie, na ľadovci sezóna trvá až do mája. Lyžiarske stredisko 4 Vallées uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov.

Ubytovanie 4 Vallées

CHALET SPA *****

CHALET SPA *****

Neďaleko vlekov a centra Verbier a pritom s dostatočným súkromím privátnej rezidencie – Chalet Spa bude Vašim komfortným domovom počas lyžiarskeho pobytu. Najnovšie vybavenie a pritom útulná atmosféra vďaka použitým tradičným materiálom, množstvu dreva a kameňa.

Hotel LE CHALET D´ADRIEN *****

Hotel LE CHALET D´ADRIEN *****

Tradičný, luxusný hotel Chalet d´Adrien sa nachádza v stredisku Verbier lyžiarskej oblasti 4 Valleés, len pár krokov od lyžiarskych svahov. Hotel je južne orientovaný a ponúka krásny výhľad na celé stredisko, údolie a štíty Gran Combin (4.314m) či Mont Velan (3.734m).

Hotel LE VANESSA ****

Hotel LE VANESSA ****

Hotel Le Vanessa sa nachádza priamo v centre lyžiarskeho strediska Verbier. Obchody a reštaurácie v blízkosti, hlavné námestie 50m od hotela.

Hotel MONTPELIER ****

Hotel MONTPELIER ****

Rustikálny hotel Montpelier postavený v roku 1988 sa nachádza v pokojnom prostredí v blízkosti športového centra strediska Verbier v nadmorskej výške 1.500m.

Rezidencia PRACONDU

Rezidencia PRACONDU

Nedávno postavená (2007-2008) rezidencia Pracondu pozostáva z dvoch budov a nachádza sa v stredisku Nendaz, lyžiarskej oblasti 4 Vallées na pokojnom mieste pri svahoch. Obchody a reštaurácie 100m. Železničná stanica a malé letisko v Sion, asi 15km. Letisko Geneve 160km, Milan Malpensa 210km, Zürich 285km.

Chaty VEYSONNAZ 3*

Chaty VEYSONNAZ 3*

Chaty sa nachádzajú v stredisku Veysonnaz, ktorá je súčasťou lyžiarskej oblasti 4 Vallées. Od centra sú spravidla do 500m, centrálna recepcia asi 300m.

Apartmány VEYSONNAZ 3*

Apartmány VEYSONNAZ 3*

Apartmány Veysonnaz sa nachádzajú v rôznych domoch a rezidenciách chatového štýlu vo Veysonnaz. Apartmány v centre sú 450-800m od vlekov, rezidencia Mayens de l´Ours až 2km od centra no 250m od vlekov, Balcons du Soleil 950m od vlekov a 200m od centra.

Apartmány VEYSONNAZ 2*

Apartmány VEYSONNAZ 2*

Apartmány Veysonnaz 2* sú anonymné apartmány kategórie 2* a nachádzajú sa v rôznych apartmánových domoch a rezidenciách vo Veysonnaz. Nadmorská výška rezortu je 1.400 m.
Veysonnaz patrí do 4 Vallées - oblasť s najlepším skipasom vo Švajčiarsku na lyžiach až 410 km zjazdoviek.

Hotel MAGRAPPE ***

Hotel MAGRAPPE ***

Hotel Magrappe v chatovom štýle s krásnym výhľadom na Alpy Valais sa nachádza v centre lyžiarskeho strediska Veysonnaz, ktoré je súčasťou lyžiarskej oblasti 4 Vallées.
Nadmorská výška rezortu je 1400m, Sion 12km.

Hotel CHALET ROYAL ***

Hotel CHALET ROYAL ***

Hotel Chalet Royal leží v centre lyžiarskeho strediska Veysonnaz, ktoré je súčasťou lyžiarskej oblasti 4 Vallées. Mesto Sion 12 km, nadmorská výška rezortu je 1400m.

Lyžiarske stredisko 4 Vallées

Nadmorská výška: 820 - 3.330 m n.m., sezóna: 06.12. - 12.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 331 km, ľahké: 135 km, stredné: 170 km, ťažké: 26 km
Lanovky: celkom: 101, vleky: 49, sedačky: 32, kabínky: 20, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie 4 Vallées

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.