Hotel WALDHOTEL NATIONAL **** / Arosa / Arosa / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
Lokalita
Švajčiarsko/ Graubünden/ Arosa
300 m od lanovky
priamo na zjazdovke
Dieťa do 7 r. zdarma
Sauna
Naše hodnotenie
****
Poloha
Hotel Waldhotel National je elgantný, tradičný hotel, ktorý sa nachádza asi 600 m od centra, obklopený lesom. Najbližšie obchody sa nachádzajú 600 m. Železničná stanica Arosa je vzdialená 600 m, letisko Zürich 150 km,. Nadmorská výška rezortu Arosa je 1.800 m.
Lyžovanie
Priamo na zjazdovke, najbližšia lanovka je vzdialená 300 m
Ubytovanie
Komfortné a útulné izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek majú kúpeľňu s vaňou/ sprchou a WC, sušič na vlasy, župan a papuče zdarma, rádio, telefón, káblovú TV, trezor. W-lan pripojenie za poplatok na mieste. Niektoré izby majú balkón s označením “B“. Všetky izby sú nefajčiarske.
Stravovanie
Polpenzia - privítací nápoj každý pondelok, raňajky podávané formou bufetu, „čaj o piatej“ v čase 16:00 – 17:00 hod ( čajový bufet), 2- 3 x v týždni koláčový bufet( za poplatok na mieste) , servírované 5-chodové večere. Vianočná večera v cene – 24.12. sviatočná večera s doprovodným programom, 25.12. slávnostná večera s aperitívom a 5-chodovoým menu. Silvestrovská večera za povinný poplatok - aperitív, 6-chodová gala večera, živá hudba pri večeri, diskotéka v hotelovej hale. Program pre deti s dozorom (kúzelník a pod).
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia so vstupnou halou, priestranná hotelová lobby s barom a pianom, internetový kútik zdarma, w-lan za poplatok, reštaurácia na polpenziu s presklenou fasádou a výhľadom na hory, a la carte reštaurácia „Kachelofa Stübli“, fondue chata „Stivetta“, slnečná terasa, výťah, lyžiareň, parkovisko do vyčerpania kapacity a garáž za poplatok na mieste.
Šport, relax, wellness
V cene - vnútorný bazén (6 x 13 m) s masážnymi tryskami, fitnes miesntosť s moderným vybavením, sauna, sanárium, parný kúpeľ, relaxačná miestnosť s výhľadom na hory, wellness „Aqua Silva“ s bylinkovou miestnosťou, ľadovou fontánou, kneippovou jaskyňou, zážitkovými sprchami, vitálnym kútikom s čajom a ovocím. Deti od 6 rokov maj vstup do wellness centra len v sprievode rodičov. Za poplatok na mieste solárium, masáže a beauty centrum.
Zábava, Après Ski
Stolný tenis, biliard, denne piano bar v hotelovej lobby. Týždenne programy organizované hotelom: 1 x v týždni ochutnávka vín, 1 x v týždni nordic walking (palice v cene), 1 x v týždni mixovanie nápojov.
Rodina, deti
Detská postieľka, herňa s hračkami v hoteli – strážená (okrem soboty) zdarma. Opatrovanie detí 5- 6 x v týždni denne 9 hodín. V hoteli vlastná reštaurácia pre deti.
Extra
• Malé zvieratá povolené za poplatok na mieste.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. V termíne 24.12. – 04.01. je pobyt 10 nocí s nástupom v sobotu. Na vyžiadanie možnosť skrátených alebo predĺžených pobytov.
Cena zahŕňa
• Ubytovanie s polpenziou na 1 noc,
• využívanie bazénu a wellness podľa popisu,
• vianočná večera,
• telefonická asistenčná služba,
• poistenie proti insolventnosti.
Povinné doplatky
• Silvestrovská večera € 194,00/ dospelý, € 118,00/ dieťa 13 – 16 r., € 73,00/ dieťa 3-13 r., dieťa do 3 rokov zdarma.
Možnosť doobjednať
• malé zviera 20,00 CHF / deň (bez stravy, platí sa na mieste),
• komplexné cestovné poistenie Union € 2,80 osoba /deň, vrátane príplatku „šport“

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Hotel WALDHOTEL NATIONAL **** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka