Davos / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava

Davos

päťhviezdový Davos - kráľ medzi lyžiarskymi strediskami, presýtený svetovými celebritami, oblasti: Jakobshorn, Madrisa, Parsen, Pischa, Rinerhorn ponúkajú všetko, po čom môže lyžiar zatúžiť, spolu 512 km tratí (1. miesto vo Švajčiarsku), 89 vlekov a lanoviek, bary, reštaurácie, všetky možné atrakcie - ceny sú primerane vyššie, ale stojí to za to!

Ubytovanie Davos

Hotel SHERATON DAVOS WALDHUUS ****+

Hotel SHERATON DAVOS WALDHUUS ****+

Sheraton Davos Hotel Waldhuus je útulný hotel v horskom štýle na pokojnom mieste pri lese na okraji Davos Platz. Noviny Swiss Sunday ho označili za jeden z top rodinných hotelov vo Švajčiarsku. Centrum s obchodmi asi 1,5km.

Apartmány SOLARIA ***

Apartmány SOLARIA ***

Solaria je ideálnou kombináciou ubytovania v apartmánoch a využívania služieb hotelového komplexu. Komplex s nachádza asi 600m od centra Davos a nákupných možností v nadmorskej výške 1560m. Železničná stanica 800m. Miestny autobus premáva zdarma každú pol hodinu k apartmánom.

Club Hotel DAVOS

Club Hotel DAVOS

Neformálny Club Hotel Davos sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste na južnom konci Davos Platz v blízkosti centra a lanovky v nadmorskej výške 1.540m. Hotel pozostáva z 3 prepojených budov. Nákupné možnosti 300m, železničná stanica 300m, letisko Zürich 160km.

Hotel EUROPE ****

Hotel EUROPE ****

Hotel Europe sa nachádza v centre Davos Platz v nadmorskej výške 1.560m v blízkosti nákupov, zábavy a nočného života strediska. Železničná stanica 500m, letisko Zürich 160km.

Hotel MONTANA

Hotel MONTANA

Jednoduchý neformálny hotel Montana s obľúbeným barom sa nachádza v centre Davos v blízkosti obchodov. Železničná stanica 20m, letisko Zürich 155km.

Hotel JOSEPH´S HOUSE

Hotel JOSEPH´S HOUSE

Rodinne vedený hotel určený pre nenáročných klientov sa nachádza len prá minút chôdze od centra, železničnej stanice a údolnej stanice lanovky, v nadmorskej výške 1.560m

Sporthotel PARSENN ***

Sporthotel PARSENN ***

Hotel Parsenn s nádychom švajčiarskej pohostinnosti má výbornú polohu v centre Davos Dorf oproti lanovke. Nákupné možnosti v okolí hotela, železničná stanica Davos Platz 300m, letisko Zürich 120km, nadmorská výška strediska 1.560m.

Hotel NATIONAL ****

Hotel NATIONAL ****

Klasický hotel National sa nachádza v centre Davos Platz, len 100m od nákupných možností v nadmorskej výške 1.560m. Hotel má príjemnú atmosféru, organizuje rôzne podujatia a exkurzie na spoznávanie okolitého regiónu. Železničná stanica 500m, letisko Zürich 160km.

Hotel KURHAUS ***

Hotel KURHAUS ***

Rodinne vedený hotel Kurhaus sa nachádza na slnečnej strane Prättigau pri železničnej stanici Klosters Dorf asi 1km od centra a obchodov, potraviny 100m. Letisko Zürich 130km, nadmorská výška 1.200m.

Kurhotel BAD SERNEUS ***

Kurhotel BAD SERNEUS ***

Bývalý kúpeľný hotel Bad Serneus sa nachádza asi 3km od centra Klosters na pokojnom mieste v blízkosti lyžiarskych vlekov Davos a Klosters. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy (20m). Potraviny 500m, železničná stanica Klosters 3km, letisko Zürich asi 150km. Nadmorská výška strediska 1000m.

Lyžiarske stredisko Davos

Nadmorská výška: 1.124-2.884 m n.m., sezóna: 14.11. - 12.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 578 km, ľahké: 121 km, stredné: 276 km, ťažké: 181 km
Lanovky: celkom: 102, vleky: 56, sedačky: 18, kabínky: 28, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Davos

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.