Engelberg - Titlis / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Engelberg - TitlisSkipass Engelberg - Titlis

Engelberg - Titlis

Lyžiarske stredisko Engelberg - Titlis v centrálnom Švajčiarsku ponúka pestrú paletu zimných aktivít. Garanciou lyžovačky je ľadovec Titlis, lyžovanie na celkom 80km zjazdoviek. Množstvo zimných aktivít - airboard, viaceré dráhy na sánkovanie - aj s nočným osvetlením. Ubytovania takmer všetkých kategórií v mestečku Engelberg ale aj na svahoch, špecialitou Iglu dedinka.

Ubytovanie Engelberg - Titlis

Berghotel TRÜBSEE ***

Berghotel TRÜBSEE ***

Horský hotel Trübsee Alpine Lodge sa nachádza priamo uprostred lyžiarskeho strediska Engelberg – Titlis, priamo na svahu pri lanovke pri horskom jazere Trübsee nad mestečkom Engelberg v nadmorskej výške 1800m. K hotelu je možné dostať sa len lanovkou, prístup autom nie je možný. Cesta lanovkou priamo k ubytovaniu trvá 20 minút.

Hotel WALDEGG ****

Hotel WALDEGG ****

Hotel Waldegg je jedným z len dvoch 4* hotelov v mestečku Engelberg. Nachádza sa na jeho okraji pod lesom s výhľadom na náprotivnú horu s ľadovcom Titlis, asi 500m od centra.

Apartmány RESORT TITLIS ****

Apartmány RESORT TITLIS ****

Novo vybudovaný rezort Titlis pozostáva z viacerých apartmánových budov neďaleko lanovky na ľadovec Titlis a tiež centra mestečka Engelberg (asi 300m) s obchodmi, reštauráciami a barmi. Pár krokov od železničnej stanice Engelberg.

Hotel BELLEVUE - TERMINUS ***+

Hotel BELLEVUE - TERMINUS ***+

Pôvodný tradičný hotel Bellevue priamo v centre mestečka Engelberg oproti železničnej stanici bol kompletne zrenovovaný (južné krídlo) a vnútri prestavený na moderný hotel Bellevue - Terminus využívajúci moderné technológie. Dizajn je skôr minimalistický, kombinuje tradičné prvky s aktuálnymi trendami v architektúre.

Hotel BÄNKLIALP ***

Hotel BÄNKLIALP ***

Hotel Bänklialp sa nachádza v samom srdci Švajčiarska v malebnej dedinke Engelberg, ponúka nádherný výhľad na okolité pohoria. Centrum s možnosťou nakupovania 500m, vlakové spojenie 300m, letisko Zürich 70km, nadmorská výška 1000m.

Lyžiarske stredisko Engelberg - Titlis

Nadmorská výška: 1.050 - 3.028 m n.m., sezóna: 04.10. - 25.05., zasnežovanie: ___  
Zjazdovky: celkom: 82 km, ľahké: 25 km, stredné: 53 km, ťažké: 4 km
Lanovky: celkom: 24, vleky: 7, sedačky: 10, kabínky: 7, skibus: v stredisku
Skipas: (6 dní) viď cenník

Lyžovanie Engelberg - Titlis

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.