Grächen / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgSkimap GrächenSkipass Grächen

Grächen

(1.617 - 2.868m) lyžiarske stredisko je zamerané na rodinnú lyžiarsku dovolenku, ale príjemne prekvapí aj zdatnejších lyžiarov svojou ponukou. Skoro 40 km upravovaných zjazdových tratí prevažne pre stedne náročných lyžiarov (31km) je obsluhovaných 5 vlekmi, 3 sedačkami a 2 kabinkami. Záruka snehu vďaka technickému zasnežovaniu, detský park, ski-školy ...

Ubytovanie Grächen

Apartmány LA COLLINA ***

Apartmány LA COLLINA ***

Komfortný rustikálny rodine vedený komplex La Collina sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste v časti Niedergrächen, asi 2km od centra Grächen. Pozostáva z hlavnej budovy hotela a 4 apartmánových domov. Železničná stanica St.Niklaus asi 5,5km (spojenie autobusom do Niedergrächen), letisko Genf asi 300km.

Hotel EDEN ***

Hotel EDEN ***

Útulný rodinne vedený hotel Eden sa nachádza v centre Grächen (časť bez vstupu áut). Nákupné možnosti v blízkosti. Železničná stanica St.Niklaus asi 8km, letisko Genf asi 250km. Nadmorská výška strediska 1.500m.

Hotel LA COLLINA ***

Hotel LA COLLINA ***

Komfortný, rustikálny, rodine vedený hotel La Collina sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste v časti Niedergrächen, asi 2km od centra Grächen a nákupných možností. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy (nekategorizovaná) hotela a 4 apartmánových domov. Železničná stanica St.Niklaus asi 5,5km (spojenie autobusom do Niedergrächen), letisko Genf asi 300km.

Hotel DESIRÉE ***+

Hotel DESIRÉE ***+

Matterhorn Valley Hotel Desirée sa nachádza v tradičnej horskej dedinke Grächen na južnej strane Álp, na slnečnej strane údolia Matterhorn-u. Osobne vedený hotel v pešej zóne v centre strediska, prístup hotelovým elektromobilom.

Hotel HANNIGALP ***+

Hotel HANNIGALP ***+

Hotel Hannigalp sa nachádza v Grächen vo švajčiarskych Alpách v blízkosti údolia Matterhorn-u. Leží v pokojnej lokalite, 300m od centra, má atmosféru priateľskej pohostinnosti.

Lyžiarske stredisko Grächen

Nadmorská výška: 1.619 m - 2.864 m n.m., sezóna: 13.12. - 12.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 42 km, ľahké: 9 km, stredné: 31 km, ťažké: 2 km
Lanovky: celkom: 12, vleky: 6, sedačky: 5, kabínky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Grächen

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.