Grächen / Grächen / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava

Grächen > Grächen

Apartmány LA COLLINA ***

Apartmány LA COLLINA ***

Komfortný rustikálny rodine vedený komplex La Collina sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste v časti Niedergrächen, asi 2km od centra Grächen. Pozostáva z hlavnej budovy hotela a 4 apartmánových domov. Železničná stanica St.Niklaus asi 5,5km (spojenie autobusom do Niedergrächen), letisko Genf asi 300km.

Hotel EDEN ***

Hotel EDEN ***

Útulný rodinne vedený hotel Eden sa nachádza v centre Grächen (časť bez vstupu áut). Nákupné možnosti v blízkosti. Železničná stanica St.Niklaus asi 8km, letisko Genf asi 250km. Nadmorská výška strediska 1.500m.

Hotel LA COLLINA ***

Hotel LA COLLINA ***

Komfortný, rustikálny, rodine vedený hotel La Collina sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste v časti Niedergrächen, asi 2km od centra Grächen a nákupných možností. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy (nekategorizovaná) hotela a 4 apartmánových domov. Železničná stanica St.Niklaus asi 5,5km (spojenie autobusom do Niedergrächen), letisko Genf asi 300km.

Hotel DESIRÉE ***+

Hotel DESIRÉE ***+

Matterhorn Valley Hotel Desirée sa nachádza v tradičnej horskej dedinke Grächen na južnej strane Álp, na slnečnej strane údolia Matterhorn-u. Osobne vedený hotel v pešej zóne v centre strediska, prístup hotelovým elektromobilom.

Hotel HANNIGALP ***+

Hotel HANNIGALP ***+

Hotel Hannigalp sa nachádza v Grächen vo švajčiarskych Alpách v blízkosti údolia Matterhorn-u. Leží v pokojnej lokalite, 300m od centra, má atmosféru priateľskej pohostinnosti.