Gstaad / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Gstaad Skipass Gstaad

Gstaad

Rozsiahly, takmer 5-hviezdičkový lyžiarsky areál vďaka ľadovcu Dôme poskytuje lyžovačku od novembra do mája, stredisko pozostáva zo 6 sektorov vzájomne prepojených žiaľ len skibusom, k dispozícii je celkom 62 vlekov a lanoviek, cez 250 km zjazdoviek, 45 km bežeckej stopy. Výborná lyžovačka a všetky druhy zimných aktivít v krásnom prostredí.

Ubytovanie Gstaad

Hotel ALPINE LODGE ***

Hotel ALPINE LODGE ***

Moderný, športový hotel Alpine Lodge s pohodovou atmosférou a dobrým servisom má pokojnú slnečnú polohu asi 1,2 km od centra Gstaad. Obchod s potravinami v Saanen je vzdialený 700m, ďalšie nákupné možnosti 800m. Železničná stanica Saanen je vzdialená 700 m.

Hotel STEIGENBERGER  ****

Hotel STEIGENBERGER ****

Prvotriedny hotel Steigenberger, je postavený v štýle švajčiarskej chaty a má pokojnú a slnečnú polohu. Od centra Saanen je vzdialený asi 2,5 km, od Gstaad je vzdialený 4 km. Najbližšie letisko Bern je vzdialené 80 km.

Hotel  SPITZHORN ***+

Hotel SPITZHORN ***+

Nový hotel Spitzhorn v štýle horskej chaty sa nachádza v blízkosti centra mesta Saanen, ponúka nádherný výhľad na krásy regiónu. Vlaková stanica 500m, Gstaad 3km.

Hotel HAMILTON LODGE ***

Hotel HAMILTON LODGE ***

Horský hotel Hamilton Lodge stojí priamo na svahu pri lese nad dedinkou Zweisimmen. Dostupný je počas zimnej sezóny iba lanovkou. Nadmorská výška hotela 1.450m, výhľad na údolie. Nákupné možnosti v Zweisimmen, odtiaľ aj dobré železničné spojenie do Gstaad a ďalších mestečiek oblasti.

Hotel ERMITAGE *****

Hotel ERMITAGE *****

Hotel Ermitage Golf postavený v štýle tradičnej alpskej chaty sa nachádza v stredisku Schönried s výhľadom na údolie strediska Gstaad. Leží priamo v centre neďaleko lanovky a asi 250m od železničnej stanice. Tradícia už od roku 1955.

Lyžiarske stredisko Gstaad

Nadmorská výška: 1.000 - 3.000 m n.m., sezóna: 11. - 04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 250 km, ľahké: 125 km, stredné: 70 km, ťažké: 55 km
Lanovky: celkom: 61, vleky: 28, sedačky: 18, kabínky: 15, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Gstaad

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.