Laax - Flims - Falera / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Laax - Flims - FaleraSkipass Laax - Flims - Falera

Laax - Flims - Falera

220km perfektne upravených lyžiarskych tratí všetkých obtiažností, 29 vlekov a lanoviek s prepravnou kapacitou 42.000 osôb/hod, detský park, lyžiarska škola, 20 reštaurácií priamo na svahoch, 40km bežeckých tratí, všetko s typickou švajčiarskou precíznosťou pre dokonalý zážitok zo zimnej dovolenky.

Ubytovanie Laax - Flims - Falera

Hotel ADULA ****

Hotel ADULA ****

Hotel Adula, jeden z top wellness hotelov vo Švajčiarsku, sa nachádza v nádhernom prírodnom prostredí hôr v stredisku Flims v časti Waldhaus. Hotel Adula má už viac než 100-ročnú tradíciu, pôvodne bol známy ako „Kurhaus“, pritom je rodinne vedený už štvrtou generáciou.

Hotel SURPUNT ***

Hotel SURPUNT ***

Hotel sa Surpunt sa nachádza v pokojnom prostredí a predsa v blízkosti centra. Nachádza v stredisku Flims-Waldhaus v nadmorskej výške 1.050 m. Stredisko Laax je vzdialené 4 km. Najbližší obchod s potravinami je vo Flims-Waldhaus vzdialený 800m, centrum DFlims-Dorf je vzdialené 1km.

Grand Hotel WALDHAUS *****+

Grand Hotel WALDHAUS *****+

Grand Hotel Waldhaus je súčasťou hotelového Spa rezortu Waldhaus Flims, spolu s 4*+ hotelom Villa Silvana a 4*+ Chalet Belmont, postavených v najväčšom hotelovom parku vo Švajčiarsku. Nadmorská výška mestečka je 1.100m. Patrí do siete hotelov The Small Luxury Hotels of the World“. História rezortu siaha až do roku 1869, hotel je neustále obnovovaný.

ROCKSRESORT ****

ROCKSRESORT ****

Rocksresort je komplex domov väčšinou v tvare kocky s malou energetickou náročnosťou, rešpektujúce životné prostredie a ekológiu. Budovy sú v tesnej blízkosti stanice lanovky v Laax. V komplexe je obchodné centrum.

Hotel BELLAVAL ***

Hotel BELLAVAL ***

Tradičný hotel s dobrou dostupnosťou lyžiarskych svahov a možností relaxácie v saune.
Hotel Bellaval sa nachádza 250m od centra mesta Laax, kde sú obchody, verejný krytý bazén 400m. Vlakové spojenie Ilanz 6km, letisko Zürich-Kloten 140km. Nadmorská výška rezortu 1000m.

Hotel RIDERS PALACE

Hotel RIDERS PALACE

Freestyle Hotel Riders Palace s kubistickou architektúrou, vo funkčnom ekologicky ladenom štýle sa nachádza pri údolnej stanici lanovky v mestečku Laax.
Je určený len pre dospelých od 18 rokov. Hneď v susedstve hotela je Freestyle Academy, prvá indoorová freestylová základňa v Európe. V susedstve je tiež Rock Resort s množstvom obchodov a reštaurácií na novom námestí.

Hotel LA SIALA ***

Hotel LA SIALA ***

Hotel La Siala leží na slnečnej náhornej plošine v horskej obci Falera, uprostred ski areálu Laax - Flims - Falera.

Lyžiarske stredisko Laax - Flims - Falera

Nadmorská výška: 1.100 - 3.018 m.n.m., sezóna: 01.11. - 12.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 220 km, ľahké: 63 km, stredné: 71 km, ťažké: 86 km
Lanovky: celkom: 28, vleky: 9, sedačky: 8, kabínky: 11, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Laax - Flims - Falera

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.