Leysin-Les Mosses / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Leysin-Les Mosses Skipass Leysin-Les Mosses

Leysin-Les Mosses

lyžiarske stredisko s 17 vlekmi a snowparkom s U-rampou, výpravy na snežniciach, športové lyžiarske školy, osvetlená cross-country dráha a sánkarská dráha. Ďalšie možnosti lyžovania v neďalekom lyžiarskom stredisku "Glacier 3000" na Col du Pillon a Les Diablerets. V rodinnej lyžiarskej oblasti Les mosses / La Lécherette je dostatok priestoru pre začínajúcich lyžiarov.

Ubytovanie Leysin-Les Mosses

Hotel CENTRAL - RÉSIDENCE ***

Hotel CENTRAL - RÉSIDENCE ***

Príjemný hotel Central – Résidence má južnú polohu a ponúka pohľad na okolité hory. Nachádza sa v centre strediska Leysin, najbližšie nákupné možnosti sú vzdialené 500 m, športové centrum Leysin je vzdialené 300m. Nadmorská výška rezortu je 1.253 m. Najbližšia železničná stanica Leysin – Fedey je vzdialená 300m, letisko Geneve je vzdialené 12km.

Hotel MERCURE CLASSIC LEYSIN ****

Hotel MERCURE CLASSIC LEYSIN ****

Hotel Mercure Classic pozostáva z dvoch budov, ktoré sú vzájomne prepojené tunelom a nachádza sa v pokojnom prostredí, v blízkosti centra strediska Leysin. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú v centre, športové centrum je vzdialené asi 100 m. Nadmorská výška rezortu je 1.253m. Najbližšia železničná stanica Leysin-Vermont je vzdialená 500 m, letisko Geneve je vzdialené 120 km.

Hotel LE GRAND CHALET ***

Hotel LE GRAND CHALET ***

Hotel Le Grand Chalet sa nachádza v pokojnom prostredí vedľa lesa, ponúka prekrásny výhľad na švajčiarske a francúzske Alpy. Vlaková stanica Leysin-Feydey 5 minút chôdze. Nadmorská výška je 1350m.

Hotel LE RELAIS ALPIN ***

Hotel LE RELAIS ALPIN ***

Hotel Le Relais Alpin sa nachádza v centre lyžiarskeho strediska Les Mosses. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi, ktoré chcú mať všetko po ruke - lyžiarska škola, pošta, obchod s potravinami, so suvenírmi, požičovňa lyžiarskeho vybavenia.
Leysin 13km, letisko Geneve 120km.

Hotel LES FONTAINES ***

Hotel LES FONTAINES ***

Hotel Les Fontaines sa nachádza v krásnom horskom prostredí v centre lyžiarskeho strediska Les Mosses. Nadmorská výška 1450m.

Lyžiarske stredisko Leysin-Les Mosses

Nadmorská výška: 1.250 - 2.205 m, sezóna: 20.12. - 11.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 100 km, ľahké: 53 km, stredné: 45 km, ťažké: 2 km
Lanovky: celkom: 26, vleky: 18, sedačky: 7, kabínky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Leysin-Les Mosses

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.