Meiringen / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap MeiringenSkipass Meiringen

Meiringen

moderné prepravné zariadenia, 60km zaujímavých zjazdoviek pre každý typ návštevníka, širokánske carvingové plochy na Hochstrass, vybavenie pre snowboard, dostatok vhodných terénov pre freeride ale stredisko má čo ponúknuť aj nelyžiarom - ako napríklad zimnú turistiku, sánkovanie a bežecké lyžovanie, to všetko v nádhernom prostredí.

Ubytovanie Meiringen

Hotel ALPIN SHERPA ****

Hotel ALPIN SHERPA ****

Komfortný hotel Alpin Sherpa s útulnou atmosférou sa nachádza v centre strediska Meiringen. Nadmorská výška rezortu je 600 m. Najbližšie letisko Bern – Belp je vzdialené v 100 km.

Hotel VICTORIA ***+

Hotel VICTORIA ***+

Hotel Victoria sa nachádza v centre mesta Meiringen, 2 minúty chôdze od železničnej stanice a autobusovej zastávky. V blízkosti bazén, kozmetický inštitút, tenisový kurt, pošta, banka, reštaurácie a rad obchodov.
Nadmorská výška 600 m, letisko Bern-Belp 100km.

Hotel SHERLOCK HOLMES ***

Hotel SHERLOCK HOLMES ***

Hotel Sherlock Holmes sa nachádza v centre mesta Meiringen, cca 500m od železničnej stanice a autobusovej zastávky. V blízkosti kozmetický inštitút, tenisový kurt, pošta, banka, reštaurácie a rad obchodov.
Nadmorská výška 600 m, letisko Bern-Belp 100km.

Hotel VIKTORIA ***

Hotel VIKTORIA ***

Rodinne vedený, príjemný hotel Viktoria má slnečnú polohu s panoramatickým výhľadom na údolie Hasli a na Bernerské Alpy. Nachádza sa v nadmorskej výške 1.066 m v časti Hasliberg Reuti. Centrum strediska Meiringen je vzdialené 17 km, najbližšie nákupné možnosti sú vzdialené 100 m. Najbližšia železničná stanica je vzdialená 12 km v stredisku Brünig, letisko Zürich je vzdialené 120 km.

Hotel WETTERHORN ***

Hotel WETTERHORN ***

Hotel Wetterhorn s tradíciou už od roku 1907 bol prestavaný do zaujímavého inovatívneho prevedenia. Nachádza sa na pokojnom mieste uprostred krásnej prírodnej scenérie nad mestečkom Meiringen v Hasliberg, časť Hohfluh.

Lyžiarske stredisko Meiringen - Hasliberg

Nadmorská výška: 1.055 - 2.433 m n.m., sezóna: 13.12. - 06.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 60 km, ľahké: 20 km, stredné: 37 km, ťažké: 3 km
Lanovky: celkom: 13, vleky: 4, sedačky: 4, kabínky: 5, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Meiringen

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.