Saas Fee / Saastal / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava

Saastal > Saas Fee

Apartmány ALLALIN

Apartmány ALLALIN

Apartmány Allalin sa nachádzajú vo viacerých domoch (napr. Sarazena, Kontiki, Everest) v blízkosti centra Saas Fee. Najbližšie obchody 250-500m. Autobusová stanica 500m.
Stredisko je „car free“ – bez áut, miestne taxíky za poplatok, trolejbusy zdarma. Nadmorská výška strediska 1.800m.

Hotel DU GLACIER ****

Hotel DU GLACIER ****

Hotel Du Glacier, jeden z najstarších hotelov v Saas Fee bol znovuotvorený v roku 2005. Nachádza sa v centre v blízkosti obchodov. Železničná stanica Visp asi 30km (spojenie miestnou dopravou). Stredisko je „bez áut“, nutné zaparkovať auto na začiatku strediska v mestskej garáži, zdarma odvoz hotelovým elektrickým autom.

Hotel EDEN ***

Hotel EDEN ***

Hotel Eden má pokojnú centrálnu polohu v Saas-Fee asi 200m od obchodov v nadmorskej výške 1.800m.
Stredisko je „car free“ – bez áut, parkovanie na začiatku strediska, hotelový transfer zdarma.

Apartmány CENTRUM & SKICENTRUM

Apartmány CENTRUM & SKICENTRUM

Apartmány Centrum & Skicentrum - ubytovanie v apartmánoch v štýle chaty v dvoch komplexoch, všetky sa nachádzajú v blízkosti centra strediska Saas Fee v car-free zóne, je nutné zaparkovať auto na začiatku mesta v mestskej garáži. Z terminálu A zavolať na 7132 alebo 7133 a príde elektrické auto za poplatok. Nadmorská výška strediska je 1.800 m. Najbližšie obchody sú od jednotlivých domov vzdialené cca 100 m.

Chalet CHLOE

Chalet CHLOE

Luxusná samostatná chata Chalet Chloe stojí na exkluzívnom mieste na kopci Lengi Muru v car-free (bez áut) rezorte Saas Fee, neďaleko lesa, v blízkosti centra Saas Fee. Priamy prístup do centra je po trochu strmých schodoch za asi 3 minúty, alebo využijete elektrický taxi, ktorý Vás pohodlne dopraví po privátnej ceste. Chalet Chloe susedí s druhou podobnou chatou v ponuke, Chalet Esprit.
Pri príchode do rezortu, kde sa auto počas pobytu nepoužíva, budete privítaní na začiatku strediska, kde odstavíte svoje auto (ak ste ním prišli) a k chate Vás dovezie elektrický taxi.

Chalet ESPRIT

Chalet ESPRIT

Luxusná chata Chalet Esprit sa nachádza v „car free“ (bez áut) stredisku Saas Fee, na brehu Lengi Muru na okraji lesného porastu a pritom len asi 6 minút od srdca strediska. Najrýchlejší priamy prístup do centra Saas Fee je po trochu strmých schodoch za cca 3 minúty, možné je ale tiež využiť elektrický taxi, ktorý pohodlne dopraví od chaty do centra po privátnej ceste. Chalet Esprit susedí s druhou podobnou chatou v ponuke, Chalet Chloe – možné skombinovať prenájom oboch v prípade väčšej skupinky do 16 osôb.
Pri príchode do rezortu, kde sa auto počas pobytu nepoužíva, budete privítaní na začiatku strediska, kde zaparkujete auto (ak ste ním prišli) a k chaletu Vás odvezie elektrický taxík.

Hotel MARMOTTE ***

Hotel MARMOTTE ***

Tradičný horský hotel Marmotte v centre „car-free“ rezortu Saas Fee v nadmorskej výške 1800m. Obchody 50m.

Hotel ARTEMIS ***

Hotel ARTEMIS ***

Príjemný garni hotel Artemis má centrálnu no pokojnú polohu v car-free stredisku Saas Fee. Obchody v tesnej blízkosti. Nadmorská výška strediska 1800m.