Chalet CHLOE / Saas Fee / Saastal / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
Lokalita
Švajčiarsko / lyžiarska oblasť Saastal / Saas Fee
Novinka
Pre náročných
8 min k vlekom
Sauna
Internet Wifi
Naše hodnotenie
****+
Poloha
Luxusná samostatná chata Chalet Chloe stojí na exkluzívnom mieste na kopci Lengi Muru v car-free (bez áut) rezorte Saas Fee, neďaleko lesa, v blízkosti centra Saas Fee. Priamy prístup do centra je po trochu strmých schodoch za asi 3 minúty, alebo využijete elektrický taxi, ktorý Vás pohodlne dopraví po privátnej ceste. Chalet Chloe susedí s druhou podobnou chatou v ponuke, Chalet Esprit.
Pri príchode do rezortu, kde sa auto počas pobytu nepoužíva, budete privítaní na začiatku strediska, kde odstavíte svoje auto (ak ste ním prišli) a k chate Vás dovezie elektrický taxi.
Lyžovanie
Najbližšie vleky na Hannig asi 2min od chaletu. Experti môžu po voľnom teréne zlyžovať až k chate. Hlavné vleky a zjazdovky rezortu sú asi 10min chôdze od chaty – alebo krátku cestu taxíkom – lyže a lyžiarky môžu byť uložené v partnerskom obchode vedľa vyústenia svahu.
Ubytovanie
Trojpodlažný chalet celkom na ploche 180m2 poskytuje komfortné ubytovanie až pre 7 dospelých a 2 deti, resp. 8 osôb. Celkom 3 dvojlôžkových, jedna jednolôžková a jedna spálňa s poschodovou posteľou. Chata má podlahové kúrenie a tiež možnosť individuálnej kontroly teploty v jednotlivých izbách.
Prízemie – vchod, priestranná vstupná hala, spálňa s dvoma lôžkami s vlastnou kúpeľňou a oddeleným WC, na druhej strane je sauna so sprchou. Na poschodie vedie drevené schodisko.
1. poschodie – otvorená kuchyňa s jedálňou a panoramatickými oknami; obývacia zóna je na vyvýšenom pódiu, okrem iného má kožené vyhrievané sedačky Roche Bobois a plne otočný krb Dominic Imbert na drevo. Na tomto poschodí je tiež spálňa s poschodovou posteľou, tiež oddelené WC a sprcha a južne orientovaná terasa s kávovým stolíkom a kreslami.
2. poschodie – dve priestranné dvojlôžkové spálne s vysokými podkrovnými stropmi, kožou lemované manželské postele, každá s vlastnou kúpeľňou s WC. Tretia spálňa je malá s 2 samostatnými posteľami, využíva kúpeľňu na nižšom poschodí.
Chata je navrhnutá poprednými architektmi a využíva najlepšie materiály ako smrekovcové drevo, nórske bridlicové podlahy či osvetlenie Artemide.
Chata je nefajčiarska.
Stravovanie
Individuálne. Možnosť doobjednať raňajky alebo polpenziu s kompletnými službami a cateringom.
Chalet Chloe je jedným z mála chaletov v Saas Fee, ktoré je možné využiť na prenájom bez stravovania ale tiež s 5* cateringovým servisom formou polpenzie 6 dní v týždni – viď ďalšie služby.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Chata Chloe je plne vybavená pre komfortný pobyt – počítač a bezdrôtové pripojenie na internet, veľká plochá obrazovka s DVD a sat / káblovou TV, práčovňa.
Pri objednaní polpenzie je v cene profesionálny personál so šéfkuchárom, ktorý Vám priamo v chate pripraví gurmánsku polpenziu, k čomu patrí aj otvorený bar a neobmedzená konzumácia vín 6 dní v týždni. Rozmaznávať Vás budú delikátnymi varenými alebo kontinentálnymi raňajkami – podľa želania, popoludňajším čajom, kanapkami pred večerou a trojchodovými gurmánskymi večerami s výberom vín šesť zo siedmych večerov. Pri objednaní cateringu je v cene aj denné upratovanie a výmena bielizne uprostred týždňa.
Ku caterigovému servisu patrí aj personál k dispozícii pre zjednanie ďalších služieb, ktoré by ste mohli využiť – výber správneho lyžiarskeho vybavenia v požičovni, vybavenie vyhrievanej úschovne lyží a lyžiarok pri lanovke, zakúpenie skipasov, rezervácia obedu, objednanie masáže, starostlivosť o deti a podobne.
Šport, relax, wellness
Vlastná sauna s priľahlou sprchou.
Rodina, deti
Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Prístelka navyše na vyžiadanie za poplatok.
Extra
Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred len vo vybraných chatách.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je nedeľa. Ubytovanie je možné od 16,00 hod. Chatu je nutné uvoľniť do 10,00 hod. V okrajových termínoch sezóny možné aj skrátené či atypické pobyty, na vyžiadanie. V top termínoch ako je Silvester či Vianoce môže byť pobyt na min. 14 nocí.
Cena zahŕňa
• prenájom chaty na 7 nocí
• posteľnú bielizeň, uteráky
• balíček na privítanie
• drevo do krbu
• spotrebu energií, kúrenie
• wifi pripojenie na internet, káblovú TV a pod. (okrem prípadných telefónnych účtov)
• miestnu taxu a miestnu kartu „Bürgerpass“
• naplnenie chladničky na požiadanie (nezahŕňa cenu produktov a taxi)
• záverečné upratovanie
• asistenciu pri príchode a odchode vrátane taxikov
• telefonickú asistenčnú službu
• poistenie proti insolventnosti
• !!! v termíne 29.12.-04.01. je v cene už aj catering (v tomto termíne nie je možné prenajať chalet bez stravy a služieb)
Povinné doplatky
• Môže byť požadovaná vratná kaucia.
Možnosť doobjednať
• prístelka CHF 150,00 /týždeň pri ubytovaní bez stravy
• upratanie chaty CHF 45 /hodina vraňajky + denné upratovanie CHF 2500 /týždeň
• komplexné cestovné poistenie ECP Plus € 2,15 /osoba /deň
Upozornenie
Cenovú ponuku ubytovania s cateringom Vám zašleme na požiadanie.
VOPRED je možné na vyžiadanie rezervovať tiež tranfery, skipasy, lyžiarsku školu, prenájom lyžiarskeho vybavenia, rezervovať reštauráciu či Spa, Baby sitting a pod.
Tieto služby objednávajte pri rezervácii.

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Chalet CHLOE Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka