Samnaun / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap SamnaunSkipass Samnaun

Samnaun

Lyžovanie Samnaun je prvotriedna zábava. Lyžiarske stredisko Samnaun je spojené vlekmi a zjazdovkami s rakúskym susedom - Ischgl do lyžiarskeho areálu Silvretta Aréna. Náročná klientela si príde na svoje tak v oblasti lyžovania ako aj polyžovačkovej zábavy. 200 km zjazdoviek, špičkový snowpark, terény pre freeride... Celodenný zážitok z pobytu na snehu zavŕši bujará zábava, ktorá sa nezriedka pretiahne do neskorých hodín.

Ubytovanie Samnaun

Hotel CHASA MONTANA ****+

Hotel CHASA MONTANA ****+

Wellness Hotel Chasa Montana sa nachádza v stredisku Samnaun na hraniciach Švajčiarska a Rakúska (Ischgl) v centrálnej časti Samnaun Dorf v nadmorskej výške 1.840m.

Hotel SILVRETTA ****

Hotel SILVRETTA ****

Hotel Silvretta sa nachádza v Samnaun Village v trojmedzie Švajčiarsko-Taliansko-Rakúsko 1850 nad morom. V Samnaun je bezplatná nákupná zóna, ponúka atraktívne nákupné možnosti.

Vital Hotel SAMNAUNER HOF ***+

Vital Hotel SAMNAUNER HOF ***+

Vital - Hotel Samnaunerhof sa nachádza v stredisku Samnaun - Ishgl v centre dedinky Samnaun Dorf na hraniciach Švajčiarska a Rakúska. V Samnaun je nákupný priestor dutyfree. Nadmorská výška 1840.

Hotel HOMANN ***+

Hotel HOMANN ***+

Hotel Homann sa nachádza v pokojnej časti Samnaun Ravaisch, 1850 nad morom, 100m zastávka autobusu. V Samnaun je bezplatná nákupná zóna, ponúka atraktívne nákupné možnosti.

Aparthotel DOLCE VITA ***

Aparthotel DOLCE VITA ***

Aparthotel Dolce Vita leží v Samnaun, 10-15 minút chôdze do Samnaun Dorf, kde je obchod s potravinami, v blízkosti v Samnaun Ravaisch športové obchody. V dochádzkové vzdialenosti je niekoľko reštaurácií alebo možno využiť bezplatnú kyvadlovú dopravu do vzdialenejších.

Lyžiarske stredisko Samnaun - Ischgl - Silvretta Arena

Nadmorská výška: 1.840 - 2.872m, sezóna: november - máj, zasnežovanie: 50%
Zjazdovky: celkom: 220 km, ľahké: 40 km, stredné: 134 km, ťažké: 46 km
Lanovky: celkom: 41, vleky: 14, sedačky: 22, kabínky: 5, skibus: áno
Skipas: (6 dní): viď ikona hore

Lyžovanie Samnaun

Lyžovanie v strediskách Silvretta Aréna (Samnaun a Ischgl) patrí do zlatej klenotnice v Alpách. Rovnomerné rozloženie ľahkých, stredne náročných a  ťažkých zjazdoviek ponúka príležitosť pre každého. Zážitok skvelej zimnej dovolenky pre začiatočníkov aj majstrov lyží, ktorí milujú akciu, život na plné obrátky.
Ďalšie možnosti, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.