St. Moritz / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava

St. Moritz

Stredisko svetového mena bolo už dva krát dejiskom olympiády. Pôvabné a slnkom zaliate zjazdovky Corviglia a Marguns ponúkajú skvelé a pohodové lyžovanie, reštaurácie na snehu, všetko pre malých i veľkých, začiatočníkov aj majstrov. St. Moritz patrí právom medzi TOP lyžiarske strediská, vychutnajte si lyžovanie a dovolenku high society.

Ubytovanie St. Moritz

Hotel HAUSER ***

Hotel HAUSER ***

Moderný, neformálny a príjemný hotel Hauser sa nachádza v centre St. Moritz - Dorf. Má obľúbenú reštauráciu Hauser, cukráreň, najväčšiu terasu na slnenie v St. Moritz a jediný vonkajší apres ski bar v meste. Železničná stanica 2km, letisko Zürich asi 200km.

Hotel MONOPOL ****

Hotel MONOPOL ****

Hotel Monopol sa nachádza na pešej zóne v centre strediska St.Moritz v nadmorskej výške 1.858m. Vyniká strešnou terasou s výhľadmi a známou reštauráciou Grischuna. Železničná stanica St.Moritz 1km, letisko Zürich 215km.

Hotel CRYSTAL ****

Hotel CRYSTAL ****

Hotel Crystal je členom „Small Luxury Hotels of the World“, má neformálnu luxusnú atmosféru a v stredisku St.Moritz s nadmorskou výškou 1.856m výbornú polohu v centre. Železničná stanica 400m, letisko Zürich asi 200km.

Hotel REINE VICTORIA ****

Hotel REINE VICTORIA ****

Tradičný hotel Reine Victoria v tradičnej švajčiarskej budove z 19.storočia vedený talianskym majiteľom sa nachádza len pár metrov od lanovky v stredisku St. Moritz Bad v nadmorskej výške 1.856m.

Hotel SCHLOSS WELLNESS & FAMILY ****

Hotel SCHLOSS WELLNESS & FAMILY ****

Hotel Schloss Wellness & Family sa nachádza na začiatku malého mestečka Pontresina v lyžiarskej oblasti Engadine známej vďaka St.Moritz v nadmorskej výške 1.800m. Hotel sa nachádza v budove hradnej pevnosti z roku 1800, ktorá bola kompletne zrenovovaná. Z okien je tu panoramatický výhľad na údolie a ľadovce Bernina. Patrí do talianskej hotelovej siete, vedený talianskym tímom.

Lyžiarske stredisko St. Moritz

Nadmorská výška: 1.720 - 3.057 m, sezóna: 22.11. - 12.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 163 km, ľahké: 42 km, stredné: 87 km, ťažké: 34 km
Lanovky: celkom: 22, vleky: 5, sedačky: 12, kabínky: 5, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie St. Moritz

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.