Toggenburg / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgSkimap ToggenburgSkipass Toggenburg

Toggenburg

Ak Toggenburg nenavštívite za účelom ochutnať 60km kvalitnej lyžovačky s 17 modernými vlekmi, možno vás zaujme ako jedna z najkrajších turistických oblastí vo Švajčiarsku. Ponúka pokoj a oddych, ďaleko od rušných zjazdoviek nájdete množstvo chodníkov na prechádzky, turistiku a snežnice, vychutnajte si nádherné výhľady z útulných horských chát.

Ubytovanie Toggenburg

Hotel STERNEN ***

Hotel STERNEN ***

Rodinne vedený hotel Sternen sa nachádza v centre strediska Unterwasser lyžiarskej oblasti Toggenburg s nadmorskou výškou 900m. Nákupné možnosti 100m, železničná stanica Nesslau alebo Buchs asi 15km, letisko Zürich asi 100km.

Hotel SÄNTIS ****

Hotel SÄNTIS ****

Jediný 4* hotel lyžiarskej oblasti Toggenburg, rodinný hotel Säntis s vedľajšou budovou (Säntislodge, asi 50m, nekategorizovaný) sa nachádza v centre Unterwasser v nadmorskej výške asi 900m. Nákupné možnosti asi 150m, železničná stanica Nesslau alebo Buchs asi 15km, letisko Zürich asi 100km.

Hotel SONNE ***

Hotel SONNE ***

Hotel Sonne sa nachádza priamo v centre dedinky Wildhaus lyžiarskeho strediska Toggenburg. Obchody a ďalšie služby v blízkosti.

Hotel ALPENROSE ****

Hotel ALPENROSE ****

Hotel Alpenrose je pohostinný dom s viac ako storočnou tradíciou, nachádza sa v dedinke Wildhaus, 200m od malebného jazera Schwendisse.

Hotel RÖSSLI

Hotel RÖSSLI

Tradičný, rodinne vedený hotel s reštauráciou Rössli sa nachádza v dedinke Alt St. Johann, asi 100m od centra, v lyžiarskom stredisku Toggenburg. Obľúbená reštaurácia hotela Rössli je už viac než 100 rokov vedená rodinou Schlumpf, aktuálne štvrtá generácia.

Lyžiarske stredisko Toggenburg

Nadmorská výška: 900 - 2.262 m n.m., sezóna: 13.12. - 06.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 60 km, ľahké: 10 km, stredné: 45 km, ťažké: 5 km
Lanovky: celkom: 19, vleky: 13, sedačky: 3, kabínky: 3, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Toggenburg

Viac možností lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Švajčiarsku - Lyžovanie Švajčiarsko.