Wengen / Wengen / Švajčiarsko : lyžovanie vo Švajčiarsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Švajčiarsku - Davos, St. Moritz, Zermatt, Saastal, Wengen ...

first-minute zľava

Wengen > Wengen

Hotel SUNSTAR ****

Hotel SUNSTAR ****

Hotel Sunstar Wengen sa nachádza v centre mesta, v pokojnej časti bez áut s výhľadom na trio Eiger, Mönch a Jungfrau. Nádražie 200m, nadmorská výška 1300m.

Hotel BEAUSITE PARK ****+

Hotel BEAUSITE PARK ****+

Elegantný Park Hotel Beausite sa nachádza uprostred parku na pokojnom mieste nad centrom svetoznámeho strediska Wengen. Centrum je ľahko dostupné krátkou pešou prechádzkou. Hotel bol v posledných rokoch postupne renovovaný a získal označenie 4*S.

Hotel VICTORIA – LAUBERHORN ***+

Hotel VICTORIA – LAUBERHORN ***+

Obľúbený hotel strednej kategórie Victoria-Lauberhorn sa nachádza v centre Wengen. Hotelová budova bola postavená v roku 1897 a bola modernizovaná a štýlovo zrekonštruovaná. Obchody 50m, železničná stanica 50m. Letisko Zurich 150km.
Stredisko v nadmorskej výške 1.297m je „car free“ = nutné zaparkovať v Lauterbrunnen, ďalej vlakom (asi 15min). Hotelový transfer v sobotu /nedeľu zdarma (bližšie info v CK).

Hotel SILBERHORN ****

Hotel SILBERHORN ****

Hotel Silberhorn má výhodnú polohu priamo v centre Wengen, pár krokov od malej železnice – Wengen je car-free, parkuje sa v Lauterbrunnen, odtiaľ železnicou. Hotelový transfer, resp. odnesenie batožiny zdarma. Letisko Bern-Belp 60km, Zürich 170km.

Hotel BELVEDERE ***

Hotel BELVEDERE ***

Tradičný hotel Belvedere postavený v roku 1912 s nedávno renovovanými izbami má centrálnu polohu vo Wengen – v dosahu pešej chôdze za 3min centrum a lanovka. Wengen je car-free rezort, parkuje sa v Lauterbrunnen, odtiaľ vlakom, žel. stanica asi 500m od hotela.
Hotelový transfer zdarma na vyžiadanie.