Castelrotto / Alpe di Siusi / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Alpe di Siusi > Castelrotto

Castelrotto je obklopené lúkami a lesmi a chránené impozantnými vrcholmi Dolomitov, je hlavnou obcou strediska Alpe di Siusi. Ideálne miesto pre zimnú dovolenku ak vás láka ľahké lyžovanie, alebo jazda na horskom bicykli či turistika. Castelrotto je domov slávnej folkovej skupiny Kastelruther Spatzen. Je tiež známe pre svoju barokovú zvonicu, ktorá sa týči nad centrom obce a ponúka bezkonkurenčný výhľad na Dolomity.

Ubytovanie Castelrotto

Aparthotel KASTEL SEISERALM ***

Aparthotel KASTEL SEISERALM ***

Trojposchodový aparthotel Kastel Seiseralm pozostáva z 3 budov a nachádza sa na pokojnom mieste, cca 200m od centra Castelrotto / Kastelruth. Lekáreň 100m, obchody, bary, cukrárne a reštaurácie 200m. Bolzano železničná stanica 30km.

Taliansko / Alto Adige / Alpe di Siusi / Castelrotto

Castelrotto (1.060 m n.m.) má približne 6.700 obyvateľov. Obec charakterizuje nádherná príroda s výhľadom na vrcholy Dolomitov. Dominantou je majestátny masív Siusi Allo Sciliar. Lyžiarske stredisko Alpe di Siusi je uspôsobené aj na zimnú turistiku, beh na lyžiach, výlety na snežniciach. Ak zatúžite po miestnych tradíciách, miestne trhy sa konajú každý týždeň vo väčších dedinkách údolia Siusi Allo Sciliar a hlavný trh v Castelrotto.

Vzdialenosť zo Slovenska (BA) - Castelrotto: 666km

Viac informácií o lyžiarskom stredisku - lyžovanie Alpe di Siusi.

Ďalšie možnosti ubytovania v stredisku Alpe di Siusi:
Compatsch
Castelrotto
Siusi Allo Scilliar
Fie Allo Scilliar