Compatsch / Alpe di Siusi / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Alpe di Siusi > Compatsch

Horská dedinka Compatsch sa nachádza na náhornej plošine Alpe di Siusi v nadmorskej výške 1.825m. Malebná osada nad obcou Siusi Allo Sciliar leží priamo v lyžiarskom stredisku Alpe di Siusi (Seiser Alm). Ubytovacie zariadenia sa väčšinou nachádzajú priamo pri lyžiarskom svahu, ktorých do dedinky ústí niekoľko. V Compatsch sme do ponuky vybrali luxusné 5* rezorty so zaujímavou architektúrou a ponukou kvalitných wellness služieb.

Ubytovanie:

Hotel SEISER ALM URTHALER *****

Hotel SEISER ALM URTHALER *****

Jedinečný hotel Seiser Alm Urthaler postavený v súlade s prírodou – čisto organicky, bez použitia chemických materiálov, vďaka sile dreva odolný voči radiácií – jediný svojho druhu nielen v Taliansku ale aj v Európe. Ideálne miesto pre zimnú ozdravnú dovolenku, nadmorská výška 2000m. Patrí do siete Malých luxusných hotelov sveta. Nachádza sa uprostred lyžiarskeho strediska Alpe di Siusi v časti Compatsch.

Hotel ALPINA DOLOMITES LODGE *****

Hotel ALPINA DOLOMITES LODGE *****

Nový 5* hotel Alpina Dolomites Lodge má výbornú polohu uprostred nádhernej prírodnej scenérie a lyžiarskeho strediska Alpe di Siusi v časti Compatsch. Postavený je tak, aby tvoril harmóniu s okolitou prírodou a aj svojou atmosférou prispieva k ozdravným účinkom prostredia.

Taliansko / Alto Adige / Alpe di Siusi / Compatsch

Dedinku charakterizuje nádherná prírodná scenéria s výhľadom na štíty Dolomitov. Okrem lyžovania je stredisko vhodné aj na zimnú turistiku, napr. výlety na snežniciach. Ak zatúžite po závane miestnej kultúry a tradícií, miestne trhy sa konajú každý týždeň vo väčších dedinkách údolia Siusi Allo Sciliar a Castelrotto, dostupnosť autom.

Vzdialenosť BA - Compatsch: 673km

Viac informácií o lyžiarskom stredisku - lyžovanie Alpe di Siusi.

Ďalšie možnosti ubytovania v stredisku Alpe di Siusi:
Compatsch
Castelrotto
Siusi Allo Scilliar
Fie Allo Scilliar

Ubytovanie v stredisku s podobnou atmosférou:
Maranza (lyžiarske stredisko Valle Isarco, Taliansko)
Passo San Pellegrino (lyžiarske stredisko 3 Valli, Taliansko)
Sexten (lyžiarske stredisko Alta Pusteria, Taliansko)