Breuil-Cervinia / Cervinia - Valtournenche / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Cervinia - Valtournenche > Breuil-Cervinia

Sporthotel SERTORELLI ****

Sporthotel SERTORELLI ****

Nedávno postavený Sporthotel Sertorelli sa nachádza v nadmorskej výške 2.050m na výbornom mieste v stredisku Cervinia. Do centra asi 2min chôdze.

Rezort SAINT HUBERTUS ****

Rezort SAINT HUBERTUS ****

Nedávno postavený (2009) unikátny rezort Saint Hubertus navrhnutý známym architektom Savin Couelle je postavený v súlade s aktuálnymi trendmi v bio technológiách, v harmónii s okolitou prírodou. Nachádza sa na okraji známeho vysokohorského strediska Cervinia, asi 150m od centra.

Rezidence PETIT TIBET

Rezidence PETIT TIBET

Rezidencia Petit Tibet sa nachádza na panoramatickom mieste v stredisku Cervinia v časti s názvom Cielo Alto, asi 800m od centra Breuil – Cervinia. Nadmorská výška strediska 2.050m.

Hotel SKI CLUB LO STAMBECCO ***

Hotel SKI CLUB LO STAMBECCO ***

Horský hotel Ski Club Lo Stambecco sa nachádza na úpätí Materhornu/ Cervino, priamo na lyžiarskych svahoch Plan Maison (2.550m.n.m) Dostanete sa k nemu výlučne lanovkou z Cervinie, denne medzi 08:30 – 16:30 hod, pre hotelových hostí zdarma. Do centra Cervinie to trvá lanovkou cca 10min.

Rezidencia CIELO ALTO

Rezidencia CIELO ALTO

Rezidencia Cielo Alto sa nachádza v lyžiarskej oblasti Breuil-Cervinia, v časti s názvom Cielo Alto, priamo oproti majestátnemu velikánovi Matterhorn/Cervino. Od centra mestečka Breuil-Cervinia je rezidencia vzdialená cca 800m. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Apartmány IL CERVINO

Apartmány IL CERVINO

Apartmány Il Cervino sa nachádzajú v rôznych apartmánových domoch v stredisku Breuil-Cervinia. Vzdialenosť od centra s reštauráciami, pizzeriami, barmi, supermarketom, bankou a pod. je cca od 300m – 2km. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Hotel BREUIL ***

Hotel BREUIL ***

Hotel Breuil je situovaný v historickej časti mesta Breuil-Cervinia, s množstvom reštaurácií a obchodov v blízkosti. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Hotel ASTORIA ***

Hotel ASTORIA ***

Kompletne zrenovovaný (2008) hotel Astoria má výhodnú centrálnu polohu pri pešej zóne strediska Breuil-Cervinia, cca 50m. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Hotel BUCANEVE ****

Hotel BUCANEVE ****

Tradičný, komfortný hotel s rodinnou atmosférou sa nachádza v centre Breuil-Cervinia. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Hotel MARMORE**

Hotel MARMORE**

Hotel Marmore sa nachádza v srdci Breuil-Cervinia, na hlavnej ulici plnej obchodov, butikov, barov a reštaurácií a cca 50m od Piazza della Chiesa. Autobusová stanica 50m. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Hotel DA COMPAGNONI ***+

Hotel DA COMPAGNONI ***+

Tradičný, útulný hotel Da Compagnoni (pán Achille Compagnoni pokoriteľ K2) sa nachádza na pešej zóne v centre Breuil-Cervinia. V blízkosti sú banky, pošta, obchody, reštaurácie, prenájom lyží. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Hotel CHATEAU DES DAMES **

Hotel CHATEAU DES DAMES **

Hotel Chateau Des Dames s rodinnou atmosférou sa nachádza v centre Breuil-Cervinia. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Hotel EXCELSIOR PLANET ****

Hotel EXCELSIOR PLANET ****

Kompletne zrenovovaný hotel Excelsior Planet sa nachádza pár krokov od pešej zóny Breuil-Cervinia. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Hotel CHALET VALDOTAIN ***

Hotel CHALET VALDOTAIN ***

Horský hotel Chalet Valdotain je situovaný pred vstupom do strediska Breuil-Cervinia (cca 1,7 km) v nádhernom panoramatickom pokojnom prostredí prírodnej scenérie Lago Bleu, obklopený prastarými ihličnanmi. Ponúka krásny pohľad na majestátny Matterhorn/Cervino.

Hotel MEUBLE´FURGGEN ***

Hotel MEUBLE´FURGGEN ***

Hotel Meuble´Furggen sa nachádza na vrchu výbežku strediska Breuil-Cervinia, cca 800m od centra. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Rezidencia MAISON DES VACANCES ***

Rezidencia MAISON DES VACANCES ***

Rezidencia Maison des Vacances sa nachádza v rezorte známom ako „ La Grande Ourse“ v Cielo Alto, priamo oproti Matterhorn/Cervino, s krásnym výhľadom na mesto. Od centra mesta Breuil-Cervinia je vzdialená cca 1,5 km. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Rezidencia CASTELLI

Rezidencia CASTELLI

Tradičná rezidencia s osobnou starostlivosťou rodiny majiteľov, výhodná poloha pre lyžovanie ale aj vychádzky v rámci centra Cervinia.
Rodinne vedená rezidencia Castelli sa nachádza priamo v centre mestečka Breuil Cervinia a len kúsok od lyžiarskych vlekov. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Rezidencia CERVINIA 2

Rezidencia CERVINIA 2

Rezidencia Cervinia Due sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste, s krásnym výhľadom na okolité hory. Centrum strediska Breuil-Cervinia je asi 1km vzdialené. Reštaurácie sú v bezprostrednej blízkosti rezidencie.