Madonna di Campiglio / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Madonna di Campiglio

Najznámejšie zimné lyžiarske stredisko v Taliansku. Nájdete tu perfektný servis, lyžiarske trate všetkých náročností i zjazdovky pre milovníkov snowboardingu a lyžovania vo voľnom teréne. 17 lyžiarskych škôl a vyše 150 inštruktorov lyžovania vás zasvetia do tohoto umenia. Madonna di Campiglio je prestížnou značkou v Taliansku, nezabudnuteľná lyžovačka a zimná dovolenka. Viac informácií pre lyžiarov a aktuálnu ponuku ubytovania v stredisku prinášame na stránkach Reny.sk / lyžovanie Madonna di Campiglio

Ubytovanie

Hotel SPINALE ****+

Hotel SPINALE ****+

Exkluzívny hotel Spinale sa nachádza v pokojnej časti vychýreného strediska Madonna di Campiglio pri lanovke Monte Spinale. Do centra je to asi 100m.

Hotel CARLO MAGNO SPA RESORT ****

Hotel CARLO MAGNO SPA RESORT ****

Tradičný, nedávno renovovaný hotel Carlo Magno Spa Resort sa nachádza v nadmorskej výške 1.700m v časti Campo Carlo Magno strediska Madonna di Campiglio asi 2km od jeho centra, kam premáva kyvadlová doprava zdarma.

Sporthotel ROMANTIC PLAZA ****

Sporthotel ROMANTIC PLAZA ****

Kompletne zrekonštruovaný Sporthotel Romantic Plaza sa nachádza priamo v centre na jednom z námestí Madonna di Campiglio v blízkosti vlekov a svahov.

Apartmány FORTUNA

Apartmány FORTUNA

Apartmány sa nachádzajú v rôznych súkromných domoch v zóne Campo Carlo Magno a Madonna di Campiglio. Od centra vzdialené cca 100 - 1500m.

Hotel CERANA RELAX ****

Hotel CERANA RELAX ****

Kompletne zrenovovaný hotel Cerana Relax má výbornú polohu v lyžiarskom stredisku Madonna di Campiglio pri lanovke Spinale len pár metrov do centra s pešou promenádou, obchodmi a reštauráciami.

Design Hotel OBERLOSER ****

Design Hotel OBERLOSER ****

Design Hotel Oberloser má výhodnú polohu na okraji centra Madonna di Campiglio pri lanovke Spinale, pár minút chôdze od centra s pešou zónou.

Hotel CHALET DEL SOGNO *****

Hotel CHALET DEL SOGNO *****

Hotel Chalet del Sogno sa nachádza na okraji lesa pri lyžiarskom svahu vo vychytenom talianskom stredisku Madonna di Campiglio. Centrum s obchodmi a reštauráciami asi 250m, príjemná prechádzka.

Hotel ST. RAPHAEL ****

Hotel ST. RAPHAEL ****

Tradičný alpský hotel St. Raphael v stredisku Madonna di Camiglio je vzdialený od centra s reštauráciami a barmi cca 100m.

Hotel ALPEN SUITE ****

Hotel ALPEN SUITE ****

Elegantný Alpen Suite Hotel sa nachádza v centre strediska Madonna di Campiglio, len 400 m od Piazza Righi.

Hotel ITALO ***

Hotel ITALO ***

Hotel Italo má výhodnú polohu v Madonna di Campiglio, centrum mesta cca 300m.

Hotel GOLF ****

Hotel GOLF ****

Hotel Golf s dlhoročnou tradíciou má výbornú polohu uprostred horskej scenérie v stredisku Madonna di Campiglio v časti Campo Carlo Magno, asi 1,5km od centra. Do /z centra premáva kyvadlový doprava – hotelový shuttle bus.

Rezidencia CATTURANI

Rezidencia CATTURANI

Rezidencia Catturani sa nachádza v Campo Carlo Magno asi 1,8 km od Madonna di Campiglio, kam premáva miestny bus. Obchody sa nachádzajú v blízkosti.

Hotel CLUB RELAIS DES ALPES

Hotel CLUB RELAIS DES ALPES

Hotel Club Relais des Alpes sa nachádza v centre strediska Madonna di Campiglio, v nadmorskej výške 1.550 m.

Hotel CRISTAL PALACE ****+

Hotel CRISTAL PALACE ****+

Nedávno otvorený hotel Cristal Palace sa nachádza v blízkosti centra (asi 500m) populárneho strediska Madonna di Campiglio. Do centra premáva aj kyvadlová doprava, hotelový shuttle bus.

Hotel ALPEN SUITE **** - skipass v cene

Hotel ALPEN SUITE **** - skipass v cene

Elegantný Alpen Suite Hotel sa nachádza v centre strediska Madonna di Campiglio, len 400 m od Piazza Righi.

Rezidencia AMBIEZ ***

Rezidencia AMBIEZ ***

Rezidencia Ambiez sa nachádza v srdci Dolomiti Brenta a je ideálnym miestom pre vyznávačov lyžovania a snowboardingu v pôsobivej lyžiarskej oblasti Madonna di Campiglio, Marilleva – Folgaria v nadmorskej výške 1.500 m n.m.

Hotel GIANNA ****

Hotel GIANNA ****

Zrekonštruovaný hotel Gianna sa nachádza na pokojnom mieste, 600m od centra Madonna di Campiglio, v národnom parku Adamello Brenta, v nadmorskej výške 1.550 m.

Rezidencia RIO FALZÉ

Rezidencia RIO FALZÉ

Rezidencia Rio Falzé sa nachádza v časti Campo Carlo Magno asi 3km od centra Madonna di Campiglio. Spojenie do centra je zabezpečené kyvadlovou dopravou zdarma v určených časoch. Supermarket asi 1km.

Hotel CANADA ****

Hotel CANADA ****

Hotel Canada sa nachádza v centre mestečka Pinzolo, 150m od obchodov, reštaurácii a barov. Madonna di Campiglio 12km, žel.stanica Trento 60km, letisko Verona 160km.

Hotel CHALET FIOCCO DI NEVE ***

Hotel CHALET FIOCCO DI NEVE ***

Rodinne vedený hotel Chalet Fiocco di Neve sa nachádza na pokojnom mieste, cca 400m od centra Pinzolo s nákupnými možnosťami, reštauráciami a barmi.

Rezidencia BEVERLY

Rezidencia BEVERLY

Nová rezidencia Beverly má slnečnú polohu v pokojnej časti mestečka Pinzolo, 500m od centra. Nadmorská výška rezortu 800m.

Hotel Garni BINELLI ***

Hotel Garni BINELLI ***

Malý útulný penzión Garni Binelli s výhodnou polohou na lyžovanie v ekonomicky zaujímavých cenách.

Hotel Garni Binelli sa nachádza na pokojnom mieste no len asi 100m od centra mestečka Pinzolo, obchodov a reštaurácií. Garni má celkom len 16 izieb.

Lyžiarske stredisko Madonna di Campiglio

Nadmorská výška: 850 - 2.500 m n.m.,
Sezóna: 11. - 05.,
Zasnežovanie: 85% zjazdoviek,
Zjazdovky: celkom: 150 km, ľahké: 60 km, stredné: 68 km, ťažké: 22 km
Lanovky: celkom: 61, vleky: 10, sedačky: 34, kabínky: 17,
Skibus: áno,
Skipass: Madonna Campiglio / Dolomiti Brenta / Superskirama
Ceny: 6 dní / € 237,00 - 271,00

Lyžovanie Madonna di Campiglio

patrí k vrcholným zážitkom každého rekreačného lyžiara. V Dolomiti Brenta si prídu na svoje mladí, starí, začiatočníci aj znalci lyžovania, vďaka sieti modrých zjazdoviek aj rodiny s deťmi. Ak sa vydarí počasie a na svahoch zaliatych slnkom sa objaví čerstvo napadnutý sneh z predchádzajúcej noci, zážitok je až šokujúco príjemný. Vďaka spločnému skipassu Skirama Dolomiti je lyžiarske stredisko Madonna di Campiglio prístupné aj menej solvetnej klientele ubytovanej v okolitých lacnejších destináciách v údolí Val di Sole.

Ďalšie možnosti lyžovačky v Taliansku, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská na stránke - Lyžovanie Taliansko