Pejo / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Pejo

Lyžiarske stredisko Pejo leží osamotene v údolí Val di Pejo, ktoré vedie až pod Monte Cevedale 3.770m. Na začiatku údolia leží horská dedina Pejo v nadmorskej výške 1.400m. Pod štítom Crozi Taviela 3000m, na ktorý vedie lanovková dráha, sú perfektné zjazdovky. Nadol sa ponúka niekoľko nádherných terénov pre pokročilejšie lyžovanie. Pejo je pokojné miesto ideálne pre romantickú zimnú dovolenku na lyžiach. Najnovšiu ponuku lyžovačiek uvádzame na stránkach Reny.sk / lyžovanie Pejo.

Ubytovanie

Hotel PEJO ***

Hotel PEJO ***

Tradičný historický hotel Pejo obklopený parkom s termálnymi prameňmi sa nachádza v stredisku Peio, konkrétne kúpeľnej Peio Fonti (Pejo Terme)v blízkosti lyžiarskych svahov.

Hotel CRISTALLO ***

Hotel CRISTALLO ***

Renovovaný elegantný hotel Cristallo sa nachádza v centre Peio Fonti, asi 50m od kúpeľov Terme di Peio.

Hotel KRISTIANIA ****

Hotel KRISTIANIA ****

Jeden z najlepšie vybavených wellness hotelov v údolí Val di Sole, Alpin Wellness Hotel Kristiania sa nachádza v Cogolo di Pejo, vhodné ubytovanie pre aktívnu dovolenku zameranú na wellness a pobyt v prírode doplnený o lyžovanie.

Lyžiarske stredisko Pejo

Menší počet zjazdoviek neznamená v prípade lyžiarskeho strediska Pejo outsidera. Platí malé, ale perfektné. Charakteristická je pokojná lyžovačka na poloprázdnych svahoch, kvalitný povrch zjazdoviek, výborné lyžiarske terény. Ak nepotrebujete brázdiť stovky stále nových kilometrov lyžiarskych tratí a stačí vám ten istý kopec na celý týždeň a hľadáte kľudnejšie prostredie s kvalitnými svahmi pre náročnejšie lyžovanie, s atmosférou horskej romantiky, budete so zimnou dovolenkou v Pejo spokojní.

Nadmorská výška: 1200 - 3000 m n.m.,
Sezóna: 05.12. - 06.04.,
Zasnežovanie: 90% zjazdoviek,
Zjazdovky: celkom: 16 km, ľahké: 3 km, stredné: 10 km, ťažké: 3 km
Lanovky: celkom: 6, vleky: 1, sedačky: 3, kabínky: 2,
Skibus: áno,
Skipas: Pejo / Superskirama
Ceny: 6 dní / €  146,00 - 169,00

Lyžovanie Pejo

Pejo je najstaršie turistické stredisko v oblasti Val di Sole. Leží v rovnomennom údolí Val di Pejo, ktoré sa tiahne od údolia Slnka až po najvyššie vrcholy Ortlerských Álp. Lyžovanie Pejo je vhodné pre zdatnejších lyžiarov, ale svoje svahy s miernym sklonom a kvalitne upraveným povrchom si nájdu aj začiatočníci a deti.

Ďalšie talianske strediská na - Lyžovanie Taliansko