Plan de Corones / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Plan de Corones Skipass Plan de Corones

Plan de Corones

Lyžiarske stredisko je známe tiež ako Kronplatz, patrí medzi najlepšie lyžiarske strediská v Alto Adige - severná oblasť regionu Trentino. Nachádza sa na svahoch oblého vrcholu nad mestom Brunico, ktorý je umiestnený medzi skalnaté štíty, vytvárajúce nádhernú kulisu. Z vrchu smerujú na všetky svetové strany výborne upravené zjazdové trate všetkých obtiažností. Stredisko má výraznú rodinnú atmosféru. Vzdialenosť z Bratislavy je okolo 600 km. Najnovšiu ponuku lyžovačiek uvádzame na stránkach Reny.sk / lyžovanie Kronplatz.

Ubytovanie

Hotel PETRUS ****

Hotel PETRUS ****

Hotel Petrus sa nachádza priamo v stredisku Kronplatz, 3km od centra Brunico s obchodmi, barmi, reštauráciami a železnicou, letisko 100km.

Hotel KRONDLHOF ***

Hotel KRONDLHOF ***

Nedávno čiastočne renovovaný hotel Krondlhof sa nachádza na pokojnom mieste v Riscone (Reischach), asi 1,5km od centra Brunico (Bruneck). Obchody, bary a reštaurácie asi 1,5km. Zastávka autobusu 150m.

Rezidencia ROSEN

Rezidencia ROSEN

Príjemná rezidencia Rosen sa nachádza v centre Riscone, asi 4km od Brunico v obľúbenom lyžiarskom stredisku Plan de Corones.

Hotel TANNENHOF ***

Hotel TANNENHOF ***

Hotel Tannenhof sa nachádza na úpätí Plan Corones, v Riscione, 1,5km od Brunico s obchodmi, reštauráciami, barmi a železnicou. Letisko 100km.

Anonymné Apartmány RISCONE

Anonymné Apartmány RISCONE

Apartmány a rezidencie sa nachádzajú v mestečku Riscone (900 m.n.m

Hotel MÜHLGARTEN ****

Hotel MÜHLGARTEN ****

Hotel Mühlgarten sa nachádza v stredisku Riscone v časti Stefansdorf v blízkosti centra pokojnejšej dediny, asi 100m od obchodov a reštaurácii. Centrum Brunico asi 3km.

Rezidencia GARNI RAUTAL ***

Rezidencia GARNI RAUTAL ***

Obľúbená rezidencia Garni Rautal sa nachádza na pokojnom, slnečnom mieste v San Vigilio Marebbe, výhodná poloha v rámci lyžiarskeho strediska Plan de Corones. Centrum dediny len 300m.

Hotel GRAN PRÉ ***

Hotel GRAN PRÉ ***

Príjemný rodinný hotel Gran Pré má pokojnú panoramatickú polohu asi 600m od centra San Vigilio di Marebbe obľúbeného strediska Plan de Corones.

Rezidencia CLARA

Rezidencia CLARA

Apartmánový dom – rezidencia Clara sa nachádza na panoramatickom mieste v centre St. Vigilio di Marebbe vedľa peknej miestnej farmy. Lyžiarske svahy sú len 200m od rezidencie.

Anonymné Apartmány SAN VIGILIO MAREBBE

Anonymné Apartmány SAN VIGILIO MAREBBE

Apartmány a rezidencie sa nachádzajú v mestečku San Vigilio di Marebbe (1.200 m.n.m.).

Hotel OLYMPIA***+

Hotel OLYMPIA***+

Komfortne zariadený hotel Olympia sa nachádza na úpätí Kronplatz, cca 1,5km od mestečka Brunico.

Apartmány a Rezidencie BRUNICO***

Apartmány a Rezidencie BRUNICO***

Apartmány sa nachádzajú vo viacerých malých rezidenciách a apartmánových domoch v dedinke Brunico lyžiarskej oblasti Plan de Corones (Kronplatz).

Rezidencia ROYAL HINTERHUBER ***

Rezidencia ROYAL HINTERHUBER ***

Rezidencia Royal Hinterhuber je súčasťou hotelového komplexu 4* hotela Royal Hinterhuber, ktorý je len 100m od nej a hostia môžu využívať aj vybrané služby hotela. Nachádza sa v Brunico asi 4km od centra.

Rezidencia TERENTIS ***

Rezidencia TERENTIS ***

Rezidencia Terentis má pokojnú polohu a predsa v blízkosti centra strediska Terento ( 1210 m).

Hotel ADLER **+

Hotel ADLER **+

Hotel Adler sa nachádza v dedinke Rasun (Rasen) v časti Niederrasen, asi 300m od centra s obchodmi, barmi a reštauráciami, 10km od Brunico.

Hotel BRÖTZ

Hotel BRÖTZ

Príjemný, rodinne vedený hotel Brötz sa nachádza na slnečnej pozícii, s krásnym výhľadom na okolité Alpy, na okraji doliny Anterselva/Antholz v mestečku Rasen/Rasun.

Hotel KOFLERHOF ***+

Hotel KOFLERHOF ***+

Hotel Koflerhof sa nachádza v dedinke Rasun (Rasen) na začiatku údolia „Valle d´Anterselva“. Leží na pokojnom, slnečnom mieste (1.080mn.m.), uprostred prírodného parku Ries-Aurina (Rieserferner-Ahrn), s krásnym výhľadom na okolité Dolomiti. Centrum s obchodmi, reštauráciami a barmi je 800m od hotela.

Apartmány OLANG ROULETTE

Apartmány OLANG ROULETTE

Apartmány Olang Roulette sa nachádzajú v rôznych rezidenciách (Simona, Kronplatz a Olang) v obľúbenej lyžiarskej oblasti Plan de Corones (Kronplatz) v blízkosti centra dediny Valdaora, obchodov a reštaurácií (max 400m).

Anonymné Apartmány VALDAORA

Anonymné Apartmány VALDAORA

Apartmány a rezidencie sa nachádzajú v mestečku Valdaora (1.000 m.n.m.).

Hotel OBERLEITER ***

Hotel OBERLEITER ***

Hotel Oberleiter sa nachádza v centre Villa Ottone v lyžiarskej oblasti Plan de Corones /Kronplatz, asi 100m od obchodov a reštaurácií.

Apartmány TANTALUS **

Apartmány TANTALUS **

Jednoduché apartmánové ubytovanie ekonomickej kategórie, apartmány Tantalus, sa nachádzajú v mestečku St. Lorenzen / San Lorenzo di Sebato, asi2km od Brunico.
V blízkosti sa nachádza pizzeria.

Sporthotel WINKLER ****

Sporthotel WINKLER ****

Sporthotel Winkler sa nachádza v pokojnej časti St. Lorenzen uprostred zelene. Centru, asi 3km, obchody a reštaurácie asi 1000m od hotela.

Hotel CHALET OLYMPIA ***

Hotel CHALET OLYMPIA ***

Útulný rodinný Hotel Chalet Olympia sa nachádza na krásnom mieste v údolí Valle di Casies (Gsiesertal) v malebnej dedinke Tesido (Taisten) cca 1.212m.n.m. Centrum s obchodmi je v tesnej blízkosti hotela (10m). Autobusová zastávka 15m, železničná stanica Monguelfo (Welsberg) 1,5km, lekáreň 1km, nemocnica 10km. V bezprostrednej blízkosti (10km) je Plan de Corones.

Lyžiarske stredisko Plan de Corones

Nadmorská výška: 935 - 2.275 m n.m.,
Sezóna: 30.11. - 06.04.,
Zasnežovanie: 100% zjazdoviek,
Zjazdovky: celkom: 105 km, ľahké: 52 km, stredné: 27 km, ťažké: 26 km
Lanovky: celkom: 31, vleky: 6, sedačky: 6, kabínky: 19,
Skibus: áno,
Skipass: Kronplatz / Dolomiti Superski
Ceny: 6 dní € /261.00 - 290,00

Lyžovanie Plan de Corones

so skipasom Dolomiti Superski máte k dispozícii 12 lyžiarskych stredísk s celkovou kapacitou 1250 km zjazdových tratí na ktorých premáva 480 lanoviek a vlekov, to keby sa niekomu málilo 100 km lyžovačky v Plan Corones

Ďalšie možnosti lyžovačiek, ktoré ponúkajú talianske zimné strediská - Lyžovanie Taliansko