Sestriere / Sestriere / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Sestriere > Sestriere

Hotel CRISTALLO ****

Hotel CRISTALLO ****

Nedávno postavený hotel Cristallo má výhodnú polohu v centre známeho Sestriere, v blízkosti lyžiarskej školy a vlekov. V tejto lyžiarskej oblasti sa konali zimné Olympijské hry Turín 2006.

Rezidencia CLUB PALACE 1 a 2

Rezidencia CLUB PALACE 1 a 2

Moderný komplex Rezidencia Club Palace 1 e 2 pozostáva z dvoch budov vzdialených od seba cca 800m. Nachádza sa na panoramatickom mieste v stredisku Sestriere v srdci ski-areálu Sestriere/Via Lattea. V tejto lyžiarskej oblasti sa konali zimné Olympijské hry 2006. Nadmorská výška rezortu 2.035m. Od centra je vzdialený cca 400m.

Hotel ROSEO SESTRIERE ****

Hotel ROSEO SESTRIERE ****

Tradičný hotel Roseo Sestriere s históriou od roku 1930 má exkluzívnu polohu v nadmorskej výške 2.035m priamo pri svahu asi 800m od centra Sestriere. Do centra premáva z hotela aj kyvadlová doprava zdarma.

Hotel BIANCANEVE ***

Hotel BIANCANEVE ***

Hotel Biancaneve je situovaný na pokojnom a slnečnom mieste svahov Sestriere, s panoramatickým výhľadom na svahy skiareálu Sestriere/Via Lattea. V tejto lyžiarskej oblasti sa konali zimné Olympijské hry 2006. Nadmorská výška rezortu 2.035m. Od centra je vzdialený cca 400m.

Hotel SKI CLUB I CAVALIERI ***

Hotel SKI CLUB I CAVALIERI ***

Moderný rezidenčný komplex Ski Club I Cavalieri sa nachádza na panoramatickom slnečnom mieste, cca 500 m od centra Sestriere, v nadmorskej výške 2.024 m. Rezort, kde sa konali zimné olympijské hry 2006, ponúka šport, relax i zábavu.