Tre Valli / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Tre Valli Skipass Tre Valli

Tre Valli

Lyžiarska oblasť s názvom Tre Valli "tri údolia" je tvorená samostatnými časťami, ktoré sú spojené spoločným skipasom: Val di Fassa, Valle del San Pellegrino a Valle de Bois. Oblasť má okolo 100 km zjazdoviek rôznej obtiažnosti, dobre udržiavané 90% z nich s garanciou technického snehu.

Ubytovanie Tre Valli

Clubresidence ADLER

Clubresidence ADLER

Luxusný rezort Clubresidence Family & Wellness Adler má výbornú polohu len niekoľko krokov od centra strediska Moena a priamo oproti kongresovému centru Navalge.

Aparthotel ADLER

Aparthotel ADLER

Luxusný rezort Aparthotel Family & Wellness Adler má výbornú polohu len niekoľko krokov od centra strediska Moena a priamo oproti kongresovému centru Navalge.

Hotel FANES ****

Hotel FANES ****

Hotel Fanes má centrálnu polohu v rámci údolia Val di Fassa, zároveň časti Tre Valli, asi 400m od centra mestečka Moena.

Hotel SOMEDA ***

Hotel SOMEDA ***

Rodinne vedený príjemný hotel Someda sa nachádza nad mestečkom Moena, asi 800m od centra, barov, reštaurácií a obchodov.

Hotel CRISTALLO ***

Hotel CRISTALLO ***

Hotel Cristallo má pokojnú a slnečnú polohu, neďaleko centra strediska Passo San Pellegrino a nachádza sa v nadmorskej výške 1.918 m n.m.

Apartmány VILLA ALESSANDRA

Apartmány VILLA ALESSANDRA

Novopostavená Villa Alessandra sa nachádza vo Falcade, časti Molino v blízkosti lyžiarskych svahov, s krásnym výhľadom na hory a údolie. Obchody asi 200m, centrum Falcade 1,5km.

Apartmány CASA FALCADE

Apartmány CASA FALCADE

Apartmánový dom Casa Falcade sa nachádza v centre mestečka Falcade, vedľa parku. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Apartmány CIASA MOLINO

Apartmány CIASA MOLINO

Apartmány Ciasa Molino majú lyžiarsky výhodnú polohu oproti lanovke vo Falcade. Obchody asi 200m, centrum Falcade 1,5km.

Park Hotel AVISIO ***

Park Hotel AVISIO ***

Park Hotel Avisio sa nachádza v centre strediska Soraga di Fassa ( 1.242 m) a má panoramatický výhľad.

Lyžiarske stredisko Tre Valli

Nadmorská výška: 1.100 - 2.513 m n.m., sezóna: 30.11. - 06.04., zasnežovanie: 100%
Zjazdovky: celkom: 100 km, ľahké: 44 km, stredné: 44 km, ťažké: 12 km
Lanovky: celkom: 28, vleky: 10, sedačky: 14, kabínky: 3, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Tre Valli

Centrálne mestečko najväčšej časti strediska Tre Valli je San Pellegrino, ktoré leží na najvyššom mieste rovnomenného priesmyku v nadmorskej výške 1.918, odkiaľ vedú lanovky na obe strany údolia. Najvyšším bodom lyžiarskej oblasti Tre Valli je Col Margherita 2.513 m. Z jej vrcholu je možné zlyžovať až do Falcade 1.190 m po nádhernej červenej zjazdovke, ktorej prevýšenie 1.320 m, dĺžka 14 km sú zárukou obrovského zážitku.

Ďalšou časťou v lyžiarskej oblasti Tre Valli je lyžiarske stredisko Alpe Lusia - Moena, ktoré sa nachádza na rozhraní s údolím Val di Fassa. Zjazdovky červenej, modrej a aj jedna čierna sa nachádzajú na svahoch vrcholov Last 2.500ma Le Cune 2.380. Nástupné miesta na vleky sú Moena, Bellamonte (Predazzo), Campo.

Ďalšie lyžiarske strediská v Taliansku - Lyžovanie Taliansko