Canazei / Val di Fassa / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Val di Fassa > Canazei

AL SOLE Clubresidence

AL SOLE Clubresidence

Moderný, nedávno postavený (2008) rezort hotela s rezidenciou Al Sole Club v typickom horskom štýle sa nachádza asi 200m od centra Canazei v nadmorskej výške 1.465m. Obchody v blízkosti.

AL SOLE Hotel Resort ***+

AL SOLE Hotel Resort ***+

Moderný, nedávno postavený (2008) rezort hotela s rezidenciou Al Sole v typickom horskom štýle sa nachádza asi 200m od centra Canazei v nadmorskej výške 1.465m. Obchody v blízkosti.

Hotel PICCOLO ***

Hotel PICCOLO ***

Hotel Piccolo sa nachádza na pokojnom mieste v blízkosti centra Canazei, v dobrej dostupnosti vlekov. Obchody a reštaurácie v pešej dostupnosti.

Apartmány a rezidencie FORTUNA

Apartmány a rezidencie FORTUNA

Rôzne apartmány a rezidencie sa nachádzajú v stredisku Canazei (1 460 m.n.m.), väčšinou v blízkosti sa nachádza supermarket, reštaurácie, pizzerie, bary, banky, obchody, lyžiarska škola, požičovňa lyží a lyžiarskeho výstroja, beauty centrum.

Hotel ENGEL ***

Hotel ENGEL ***

Príjemný hotel Engel sa nachádza asi 500m od centra Canazei, 300m od obchodov, barov a reštaurácií a neďaleko lyžiarskych vlekov strediska Val di Fassa.

Hotel IL CAMINETTO ***

Hotel IL CAMINETTO ***

Park Hotel & Club Il Caminetto patrí do siete hotelov Union Hotels a nachádza sa na pokojnom mieste asi 700m od centra Canazei - výhodná poloha pre lyžovanie vo Val di Fassa aj na okruhu Sella Ronda.

Rezidencia CONTRIN ***

Rezidencia CONTRIN ***

Rezidencia Contrin má vynikajúcu pozíciu - vstup do lyžiarskej oblasti Sella Ronda, nachádza sa v Canazei v nadmorskej výške 1.460 m n.m..

Hotel VILLETTA MARIA ***

Hotel VILLETTA MARIA ***

Obklopený lesom, hotel sa nachádza na okraji Marmolada, 5km od Canazei a lanovky na výhľad Sella Ronda.

Hotel SCHLOSS DOLOMITI ****

Hotel SCHLOSS DOLOMITI ****

Schloss hotel Dolomiti postavený v habsburskom štýle má centrálnu polohu v Canazei v blízkosti obchodov, reštaurácií a vybavenia.