Ortisei / Val Gardena / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Val Gardena > Ortisei

Hotel ANGELO ****

Hotel ANGELO ****

Tradičný tirolský hotel Angelo sa nachádza len 150m od centra Ortisei lyžiarskeho strediska Val Gardena.

Rezidencia GRAN TUBLA ***

Rezidencia GRAN TUBLA ***

Rezidencia Gran Tubla má slnečnú polohu s panoramatickým výhľadom do údolia. Centrum Ortisei s obchodmi a reštauráciami cca 300m. Nadmorská výška 1.236m.

Sporthotel HELL ****

Sporthotel HELL ****

Sporthotel Hell sa nachádza cca 300m od pešej zóny centra strediska Ortisei, ktoré je dobre vybavené nákupnými centrami a reštauráciami. Najbližšie letisko asi 40km.

Hotel LA PERLA ****

Hotel LA PERLA ****

Obľúbený rodinne vedený Alpin & Vital Hotel La Perla so službami na vysokej úrovni, bazén a wellness a spojenie vlastným skibusom rovno ku svahom Val Gardena.
Hotel La Perla sa nachádza v stredisku Ortisei (St. Ulrich) asi 1km od centra, s ktorým je spojený aj vlastnou kyvadlovou dopravou. Obklopujú ho krásna prírodná scenéria a vrcholy štítov Sassolungo a Sassopiatto.

Hotel LUNA MONDSCHEIN ****

Hotel LUNA MONDSCHEIN ****

Príjemný obľúbený hotel Luna Mondschein s typickou atmosférou sa nachádza na pokojnom mieste v stredisku Ortisei obľúbeného lyžiarskeho strediska Val Gardena, len asi 300m od pešej zóny.

Hotel  PONTIVES ***

Hotel PONTIVES ***

Hotel Pontives je zariadený v typickom alpskom štýle a nachádza sa asi 3 km od centra Ortisei. Nadmorská výška rezortu je 1.236m.

Hotel DIGON ***+

Hotel DIGON ***+

Hotel Digon v Ortisei sa nachádza asi 1km od centra Ortisei (St. Ulrich), najväčšieho mesta lyžiarskeho strediska Val Gardena. Obchody, bary a reštaurácie asi 1km.

Hotel VILLA EMILIA ***

Hotel VILLA EMILIA ***

Hotel Villa Emilia má pokojnú polohu v blízkosti centra strediska Ortisei, v nadmorskej výške 1.236 m.

Hotel ALPENHEIM ****

Hotel ALPENHEIM ****

Príjemný hotel v krásnom prostredí južného Tirolska s wellness.
Hotel Alpenheim sa nachádza na slnečnej strane Ortisei (St. Urlich) v údolí Val Gardena neďaleko centra mesta. Nadmorská výška 1236.

Alpenhotel RAINELL ****

Alpenhotel RAINELL ****

Alpenhotel Rainell je nedávno zrekonštruovaný rodinný hotel v tirolskom štýle.
Nachádza sa v údolí Val Gardena, len 10 minút chôdze od centra mesta Ortisei, poskytuje krásne výhľady na Dolomity a mesto. Svojou polohou je hotel ideálnym východiskovým miestom pre lyžovanie a zimnú turistiku.

Hotel PINEI ****

Hotel PINEI ****

Nature & Spirit Hotel Pinei sa nachádza na pokojnom mieste s krásnym panoramatickým výhľadom na údolie Val Gardena, medzi mestečkami Ortisei a Castelrotto. Asi 5km od centra Ortisei s obchodmi a reštauráciami.