Santa Cristina / Val Gardena / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Val Gardena > Santa Cristina

Rezidencia BOE

Rezidencia BOE

Rezidencia Boe sa nachádza na panoramatickom, slnečnom mieste v stredisku Santa Cristina, cca 500m od centra. Klienti využívajú niektoré služby 5km vzdialeného hotela Antares v stredisku Selva Gardena. Nadmorská výška rezortu 1.446m.

Hotel TOURING ***+

Hotel TOURING ***+

Hotel Touring renovovaný v roku 2011 sa nachádza priamo v centre mestečka Santa Cristina Val Gardena – výhodná poloha blízko obchodov, reštaurácií a živého centra. Tiež lyžiarske svahy sú v blízkosti.

Rezidencia CASA METZ ***

Rezidencia CASA METZ ***

Rezidencia Casa Metz má výhodnú polohu v stredisku Santa Cristina v údolí Val Gardena (1.428m.n.m.). Nachádza sa priamo v centre, neďaleko športového centra „Iman“ s vonkajším klziskom.

Hotel DIAMANT SPORT & WELLNESS ****

Hotel DIAMANT SPORT & WELLNESS ****

Elegantný hotel Diamant Sport & Wellness v srdci údolia Val Gardena v medzi strediskami S.Cristina a Ortisei, asi 2km od centra. Má príjemnú rodinnú atmosféru a kombinuje hotelový komfort s wellness centrom Vital Centre Dona Dindia uprostred horskej scenérie Dolomitov.

Rezidencia LA TAMBRA

Rezidencia LA TAMBRA

Rezidencia La Tambra postavená v tradičnom tyrolskom štýle s komfortnými apartmánmi sa nachádza v centre strediska Santa Cristina Val Gardena v nadmorskej výške 1428m.

Alpenhotel PLAZA ****

Alpenhotel PLAZA ****

Alpenhotel Plaza má výbornú polohu v mestečku S. Cristina Val Gardena, neďaleko centra a lyžiarskych svahov. Obchody, bary a reštaurácie v blízkom okolí hotela.