Selva Gardena / Val Gardena / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava

Val Gardena > Selva Gardena

Hotel ANTARES ****

Hotel ANTARES ****

Hotelový komplex Antares má centrálnu polohu v stredisku Selva Gardena v populárnej lyžiarskej oblasti Val Gardena, v nadmorskej výške 1.563 m.

Rezidencia ANTARES ***

Rezidencia ANTARES ***

Rezidencia Antares sa nachádza priamo v centre strediska Selva Gardena, v nadmorskej výške 1.563m.n.m.

Hotel CIR ***

Hotel CIR ***

Horský hotel Cir sa nachádza v nadmorskej výške 2.139m v časti Passo Gardena asi 7km od centra Selva a Corvara. Miesto s panoramatickým výhľadom je ideálnou spojnicou Corvary, Colfolosco, Val Badia a Selva di Val Gardena.

Rezidencia LORES

Rezidencia LORES

Rezidencia Lores sa nachádza v stredisku Selva Gardena, v nadmorskej výške 1.563m.n.m., v tichej časti, neďaleko centra. Klienti využívajú niektoré služby 600m vzdialeného hotela Antares.

Hotel OLYMPIA ***

Hotel OLYMPIA ***

Hotel Olympia má výhodnú polohu asi 300m od centra Selva Gardena s obchodmi a reštauráciami, neďaleko vlekov.

Hotel ALPINO PLAN ***

Hotel ALPINO PLAN ***

Hotel Alpino Plan sa nachádza 800m od centra Selva Gardeny, ale len 50m od najbližších obchodov, barov a reštaurácii.

Hotel MEISULES ***

Hotel MEISULES ***

Rodinne vedený hotel Meisules sa nachádza uprostred horskej scenérie v časti Plan de Grabla v nadmorskej výške 1.800m, asi 4km od centra Selva Gardena s obchodmi, barmi a reštauráciami. Jednoduché ubytovanie s výbornou polohou pre lyžovačku vo Val Gardena a na okruhu Sella Ronda.

Hotel ALASKA ***

Hotel ALASKA ***

Rodinne vedený hotel Alaska má výbornú polohu priamo na svahu v stredisku Selva Gardena, cca 500m od centra mesta a 300m od obchodov a reštaurácií.

Apartmány CESA MUSE

Apartmány CESA MUSE

Apartmány Cesa Muse majú výbornú polohu v centre Selva Gardena (Wolkenstein), 100m od obchodov a reštaurácií.

Arthotel ANTERLEGHES ****

Arthotel ANTERLEGHES ****

Príjemný, v decembri 2012 novo otvorený hotel Arthotel Anterleghes sa nachádza na začiatku mestečka Selva Gardena pri hlavnej ceste. S centrom ho spája nielen skibus, ale aj vlastný shuttle bus, ktorý klientov pohodlne prepraví podľa potreby

Hotel GARDENIA ****

Hotel GARDENIA ****

Rodinne vedený hotel Gardenia sa nachádza uprostred krásnej horskej scenérie Dolomitov v stredisku Selva Gardena (Wolkenstein), na jeho okraji v blízkosti svahov. Centrum Selva Gardena a tiež St. Christina s množstvom obchodov a vyžitia v dosahu pešej prechádzky.

Rezidencia Garni GARDEN ****

Rezidencia Garni GARDEN ****

Rezidencia Garni Garden sa nachádza v stredisku Selva Gardena (Wolkenstein) na jeho okraji v menšej časti Plan de Gralba v údolí Val Gardena, v blízkosti svahov a vlekov.
Využívanie všetkých autobusov v cene Val Gardena Mobilcard pre klientov rezidencie.

Hotel PROMENADE ***

Hotel PROMENADE ***

Celoročne otvorený rodinne vedený hotel Promenade má výhodnú polohu v stredisku Selva Gardena, 5 minút chôdze od centra a lyžiarskych svahov. Reštaurácie, bary a nákupné možnosti v blízkosti.

Hotel OSWALD ****

Hotel OSWALD ****

Tradičný hotel Oswald má výbornú polohu v centre Selva Gardena (Wolkenstein), neďaleko svahov. Hotel bol založený už v roku 1896 a rýchlo sa stal obľúbeným miestom stretnutia v Selva Gardena. Nákupné možnosti, bary a reštaurácie v blízkosti hotela. Nadmorská výška cca 1.536m.

Hotel MACIACONI ****

Hotel MACIACONI ****

Obľúbený hotel Maciaconi sa nachádza v mestečku Selva Gardena, no len pár krokov od centra Santa Cristina di Val Gardena. Nákupné možnosti v blízkosti hotela, spojenie do ďalších častí údolia miestnou dopravou a skibusom, ktoré stoja pred hotelom.

Hotel GRAN BAITA ****+

Hotel GRAN BAITA ****+

Hotel Gran Baita, jeden z top hotelov v Selva Gardena s 50-ročnou tradíciou sa nachádza neďaleko centra strediska a pritom vo veľkom parku zelene, priamo pri svahu s panoramatickým výhľadom na okolité Dolomity. Centrum Wolkenstein 2 minúty chôdze od hotela – množstvo butikov, kaviarní, barov. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a patrí k nemu ešte priľahlá Villa Granbaita, asi 100m od hotela.

Hotel WOLKENSTEIN ***

Hotel WOLKENSTEIN ***

Tradičný hotel Wolkenstein má výbornú polohu v blízkosti centra St. Christina di Val Gardena, i keď oficiálne patrí ešte do Selva Gardena. Obchody, reštaurácie a bary v blízkosti hotela. Hotel je jednou z najstarších budov v údolí, dovolenkoval v ňom už Sigmund Freud. Má vyše 100-ročnú tradíciu (od roku 1906), no nedávno bol renovovaný.