Valle del Cadore / Taliansko : Lyžovanie Taliansko, lyžiarske strediská v Taliansku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Taliansku - Cortina, Madonna, Val-Gardena, Arabba, Livigno

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Valle del Cadore Skipass Valle del Cadore

Valle del Cadore

Len 11 km od významného strediska Cortina d'Ampezzo ležia v údolí Valle Cadore dedinky San Vito, Borca, Vodo, nad ktorými sa nachádza menšie lyžiarske stredisko s 10 km stredne ťažkých a ľahkých zjazdoviek, ktoré obsluhujú dve sedačky a jeden vlek. Vhodné nielen pre rodiny, ale všetkých ktorí uprednostňujú kľudné prostredie Valle del Cadore pred rušným centrom, s možnosťou návštevy slávnej Cortiny d'Ampezzo.

Ubytovanie Valle del Cadore

Hotel ANTELAO ****

Hotel ANTELAO ****

Novopostavený hotel Antelao Sport & Wellness sa nachádza v centre Borca di Cadore, len asi 10km od vychýreného strediska Cortina d´Ampezzo.

Apartmány FIORI

Apartmány FIORI

Apartmány Fiori sa nachádzajú v 1 z dvoch budov - hotel Fiori a apartmány Fiori, ktoré sú od seba vzdialené asi 200m. Apartmány aj hotel sú vedené rodinou Fiori. Nachádzajú sa v malom mestečku San Vito di Cadore len 10 km od svetoznámeho strediska Cortina d´Ampezzo.

Lyžiarske stredisko Valle del Cadore

Lyžiarske sredisko San Vito Cadore sa nachádza v talianskom regióne Veneto, neďaleko významného lyžiarskeho strediska Cortina d'Ampezzo. Priamo v srdci Dolomitov v pokojnej atmosfére malých stredísk ponúka 10 km kvalitne upravených rodinných zjazdoviek. Lyžiarov obslúžia dve sedačkové lanovky a jeden vlek. Lyžuje sa až do údolia v rozmedzí takmer 600 výškových metrov. Ideálne pre začiatočníkov a fanúšikov malých stredísk.

Nadmorská výška: 1.011 - 1.584 m, sezóna: december - marec, zasnežovanie 100%
Zjazdovky celkom: 10 km, ľahké: 4  km, stredne ťažké: 5 km, ťažké: 1 km
Lanovky celkom: 3, vleky: 1, sedačky: 2, kabínky: -, skibus: áno
Skipas: (1 deň) € 32,00

Lyžovanie Valle del Cadore

Príjemné rodinné lyžovanie San Vito del Cadore v prostredí nádherných Dolomitov je dobrým tipom pre zimnú dovolenku "so zadnými vrátkami". Miestne zjazdovky sú poistené umelým zasnežovacím systémom až na 100% dľžky tratí, napriek tomu v prípade nepriaznivých snehových podmienok je zárukou susedná Cortina d'Ampezzo.

Ďalšie lyžiarske strediská v Taliansku - Lyžovanie Taliansko